דף הבית > ספורט > נכשל ונוטש

נכשל ונוטש

מאמן הפועל עירוני גדרה מרים ידיים אחרי פחות מ-3 חודשים ועוזב את אימון הקבוצה

ביום שלישי האחרון התקיים משחק השלמה בליגה ב׳ דרום ב’ בין כסייפה לעירוני גדרה. מאמנה של עירוני גדרה חנן פדידה, אשר נכנס לתפקידו לפני מספר חודשים בלבד, הודיע בתום המשחק בו הובסה קבוצתו בתוצאה 7-1 על התפטרותו.

פדידה הטיל את האשמה על כישלון הקבוצה בתנאים ובתקציב הקבוצה: ״בלי כסף, בלי תנאים ובלי אימונים אי אפשר להחזיק קבוצה. ניסיתי את כל הקסמים, הבאתי שחקנים, אבל לעירייה לא מזיז כלום, הם לא נותנים שקל – כל מה שהבטיחו לא קיימו. כל השחקנים שלי בלי שקל מתחילת העונה, השחקן הטוב בליגה בא לשבוע, ראה את התנאים וברח.״

“תמיד הייתי ווינר”

עוד הוסיף פדידה: “כל החיים שלי הייתי ווינר, לא יכול להיות שאני רוצה יותר מכולם שם. אני מגיע שבוא הביתה אחרי הפסדים, לי איכפת ולאנשים במערכת לא איכפת כמוני וזו בעיה חמורה”.

התפטרותו של פדידה, אשר שיחק בין השנים 1998 ועד 2014 בעירוני אשדוד, בסופיה, בית”ר ירושלים, הפועל באר שבע, הפועל אשקלון והפועל כפר סבא, מביאה לקיצה תקופה קצרה ביותר בת פחות מ-3 חודשים בהם הוביל את הקבוצה אשר הודיעה עם החתמתו לתפקיד כי “פדידה הוחתם במטרה להצעיד את הקבוצה לדרך חדשה ולהוביל אותה קדימה”.

בתום 19 מחזורי ליגה הועל עירוני גדרה נראית בדרך הבטוחה לחזרה לליגה ג’. לקבוצה 0 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו15 הפסדים בטבלת הליגה. נראה שגם המאמן הבין שהמצב אבוד ואינו רוצה להיות חלק מהקבוצה בנקודת הזמן שבה ירשם לחובתה הכישלון בליגה ב’, ליגה אשר נכנסה אליה בדקה ה-90 אחרי התפרקותה של הפועל ירושלים.

 

בדוק גם...

ולהלן התוצאות

שבועיים בדיוק לבחירות – תוצאות המשאל בקרב הבוחרים בגדרה מתפרסמות לאורך השבוע האחרון הצבעתם, קוראי …

שינוי גודל גופנים