דף הבית > עכבר המושבה > נועם חורב מגיע לגדרה
כרזת מופע נעם חורב בגדרה

נועם חורב מגיע לגדרה

נועם חורב מגיע לגדרה

היוצר נעם חורב מגיע להופעה במרכז אופק

במקביל להופעות הענק הרבות המתקיימות החודש באזורנו, גם לגדרה מגיעה תרבות.

לצד הופעת להקת קרפצי’ו גיטר שתגיע לגדרה ב 14 לחודש, גם היוצר המוערך נעם חורב צפוי להגיע להופעה באולם מיכל שבמרכז אופק. פרסום המופע עלה רק היום, עשרה ימים לפני המופע, ככל הידוע במועד פרסום זה – יש עדיין כרטיסים למכירה.

כרזת הזמנה למופע נעם חורב בגדרה

מרכז אופק פרסם על המופע של נעם חורב הקרב ובא:

“מתנות קטנות” – הסיפורים מאחורי השירים – מופע חוויתי ומעורר השראה עם היוצר נעם חורב, זוכה פרסי אקו”ם, מהפזמונאים הבולטים ביותר בנוף העכשווי של תעשיית המוזיקה הישראלית, ומי שעומד מאחורי הלהיטים הגדולים למיטב אמני ישראל. מחבר רב המכר “טיוטה של אושר”.

נעם, שגדל והתחנך בעפולה, נולד עם יד משותקת והוגדר כנס רפואי. סיפור חייו המרתק טומן בחובו מסע מפותל, מאתגר ומלא אמונה, אשר במהלכו הגיע לעבר מרכז תעשיית המוזיקה הישראלית.

במפגש מספר בהומור וברגש רב את סיפורו האישי – מילד בעפולה עם חלום לכתוב שירים לכל האמנים, דרך ההתמודדות הקשה והמכשולים שהיו בדרך, עד שהפך לאחד הכותבים האהובים והמבוקשים ביותר.

הוא חושף את הסיפורים המרתקים מאחורי השירים שכתב ושכולם מכירים (“מתנות קטנות”, “אישה חרסינה” ועוד), מספר אנקדוטות ופרטים עסיסיים על תעשיית המוזיקה הישראלית, משתף בתהליך כתיבת השירים ויציאתם לאוויר העולם וסוחף את המשתתפים לחוויה מיוחדת, מעצימה ובלתי נשכחת.

הזמנת כרטיסים כאן.

תבלו

(תמונת השער – מתוך כרזת מרכז אופק)

 

בדוק גם...

יירוטים בשמי גדרה

חיסול ממוקד – פטריות עשן בשמי גדרה

התקיפות נמשכות, מטחי רקטות נוספים לעבר האזור לאחר סיכול ממוקד נרחב ברצועת עזה לקראת השעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים