איגרא נדבק

נדבק.

גם שמעון איגרא, תושב גדרה הצעירה ועובד מרכז אופק, נדבק בנגיף

גם שמעון איגרא, בן 30, תושב גדרה הצעירה ועובד כרכז תרבות תורנית של מועצת גדרה נדבק בנגיף הקורונה. איגרא הוא העובד במרכז אופק שנתיב הנקודות בהם נחשף הציבור לנוכחותו ולאפשרות הדבקות ממנו פורסם אמש.

איגרא, מי שרץ בבחירות האחרונות ברשימת הבית היהודי בגדרה, הוא חבר קהילת אורי ומתפלל, כפי שנראה מהמסלול שהתפרסם, במספר בתי כנסת במושבה. כולם במהלך השבועיים האחרונים הפכו למקומות בהם חשף, מבלי לדעת זאת, את ציבור המתפללים לאפשרות הדבקות מהנגיף.

אין נתונים מדויקים למידת התרומה של ריבוי הנקודות בהם נחשף הציבור לאיגרא ולעובדה שמספר החולים המאומתים במושבה הוכפל ב-24 השעות האחרונות ועומד נכון להערב על 24 תושבים.

מסלול מרובה נקודות במושבה. הכתבה על מסלולו של איגרא מאז נדבק (לחצו על התמונה)

“זה מציל חיים!!”

לאחר שנודע דבר הדבקותו בנגיף הוכנסו רבים מעובדי מרכז אופק ויש להניח שגם מתפללים רבים בבתי הכנסת בהם התפלל, לבידוד מניעתי כדי לנסות ולבלום את המשך התפשטות הנגיף במושבה.

בשעות האחרונות פרסם איגרא הודעה בדף הפייסבוק שלו בו עדכן את מכריו כי הוא מרגיש בטוב והפנה את הקוראים לפוסט של אחיינו, שנדבק גם הוא בנגיף, בו כתב:

“גם אני זלזלתי.. זלזלתי בהוראות, באנשים הלחוצים שלא נגעו אחד בשני, בחברים שלי שלא יצאו מהבתים, כן אז אני פשוט יצאתי מהבית, יצאתי עם חברים.. ישבנו עם נרגילה וצחקנו על זה שנרגילה הכי מעבירה…”

בפרסום היזום של איגרא על דבר מחלתו בחר איגרא לתרום, אם כי באיחור, לבריאות הציבור על פני שמירה על פרטיותו דרך ניצול הסודיות הרפואית.

איגרא הפציר בגולשים לציית להוראות: “תשארו בבית!! זה מציל חיים!!”

הרשימה מתארכת. רשימת הנקודות בהם נחשף הציבור הישראלי לחולי קורונה. חלקם נקודות בהם נחשף הציבור לאיגרא עצמו
איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

שושלת שכביץ

חניכת כיכר ארבעת האחים

כיכר ארבעת האחים שכביץ בן ש”ך תיחנך השבוע במעמד נציגי המשפחה חניכת כיכר שכביץ תיערך …

שינוי גודל גופנים