דף הבית > קהילה > נשיאה חדשה למועדון רוטרי הבילויים

נשיאה חדשה למועדון רוטרי הבילויים

מועדון רוטרי הבילויים יתכנס הערב לציון החלפת נשיאת המועדון

מועדון רוטרי העולמי הוא ארגון בינלאומי של מנהיגים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם ובקהילתם שמאוגדים ברשת מועדונים ארצית ועולמית ופועלים למינוף עסקים משותפים, חברותיות וקידום פרוייקטים הומניטריים. הארגון הוא רב תרבותי, פלורליסטי וא-פוליטי. חברי המועדון פועלים בהתנדבות ומשלמים דמי חבר סימליים לארגון הגג וחולקים בהוצאות המועדון המקומי.

בגדרה פועלים שני מועדוני רוטרי, רוטרי גדרה הותיק ורוטרי הביל”ויים הפועל מזה עשר שנים ונוסד על ידי תושבים מגדרה, שביקשו להקים מסגרת חברתית נוספת בגדרה, שתקיים פעילות בקהילה. את המועדון ייסד הנשיא המייסד יגאל גלסנר ועמו עוד כ- 20 חברים.

המועדון מעביר את ההובלה מדי שנה לנגיד או נגידה חדשים. במהלך השנה האחרונה הובילה את המועדון הנשיאה גילה נזירי, מורה ותיקה ומוערכת ביישוב.

במהלך שנת כהונתה הוביל, יזם והשתתף המועדון במגוון פעילויות, שלום כיתה א’ – שי לכל כיתות א’ ביישוב ועזרה במעברי החצייה ביום הראשון ללמודים, מיזם רוטרי הנואם הצעיר בעברית ובאנגלית, מיזם תחרות ציורים ומייצגים בנושא בטיחות בדרכים לזכרו של גיא נזירי ז”ל, יום בריאות יישובי – התרמת דם, הרמת כוסית בחגים עם קשישי הקהילה ובאחרונה אף בהענקת מלגות לסטודנטים תושבי גדרה.

באחרונה אף השתתפה משלחת מכובדת בהובלתה של נזירי בכנס מועדון רוטרי העולמי שנערך בהמבורג.

נשיאה יוצאת, נשיאה נכנסת

את נזירי תחליף בתפקידה הנגידה דינה בן שבת. בן שבת היא תושבת גדרה מאז 1958, אימא לארבעה ילדים ולסבתא לשישה נכדים, פנסיונרית חברת בזק אשר הצטרפה למועדון לפני כשנתיים. בן שבת מתכננת להמשיך את שנת הנשיאות של גילה ולשים דגש על קליטת חברים חדשים, מעורבות ועשיה למען הקהילה הצעירה והבוגרת, תוך אימוץ סיסמת הרוטרי הנוכחית, רוטרי מחברים עולמות, פיתוח פרויקטים למען הקהילה בשיתוף עם מועדוני רוטרי בארץ ובעולם.

טקס ההחלפה ייערך הערב במרכז אופק.

 

בדוק גם...

איחור קריטי

משרד הבריאות לא מצליח להשלים את החקירות האפדימיולוגיות בזמן אפקטיבי והמידע לציבור מגיע באיחור קריטי …

שינוי גודל גופנים