דף הבית > קורונה > מתי יחל המבצע?

מתי יחל המבצע?

ביציאה מהסגר השני יצאה גדרה למבצע ‘הופכים את גדרה לירוקה’. מדוע לא מכריזים על מבצע נוסף כבר היום כדי לנצח את הגל השלישי?

למרות שהגל השני השתולל ברחבי המדינה וגם בגדרה כבר מיולי וביתר שאת באוגוסט וספטמבר, בגדרה יצאו בתכנית ‘החולצה הירוקה’ רק ב11/10, אחרי שסגר החגים הכואב הביא את אפקט בלימת המגיפה ואחרי שראש הממשלה קיים שיחת זום עם ראשי הרשויות ותבע מהם ‘הפעילו את הפקחים’.

בתוך 8 ימים מתחילת הפעילות עברה גדרה לסטטוס יישוב ירוק. זאת כתוצאה השלמת מגמת הבלימה בתחלואה שהביא הסגר ושמחה ניכרה ביישוב מכל בלון ירוק.

בלון ירוק בכל פינה. אוקטובר 2020 עם היציאה מסגר שני. (צילום: בארי לוינסון)

מתי מבצע ‘גדרה ירוקה #2’?

את ההצלחה לכאורה שהביא מבצע ‘החולצה הירוקה’ ניסו לרתום במועצה לזכות הנהלת המועצה שהצליחה לנהל את המגיפה כדוגמא ומופת לשאר היישובים.

על רקע מבצע ‘חולצה ירוקה #1’ בולט בהתמהמהותו ‘מבצע חולצה ירוקה #2’, מבצע שבהתברר נתוני התחלואה המחריפים בשבועות האחרונים היה צריך לצאת לדרך כבר מזמן.

זה סופו של כל בלון. דצמבר 2020 (צולם ב 26/12 בגדרה)

למרות זאת, נראה שהחולצות הירוקות ממתינות בארון יחד עם הבלונים הירוקים. נראה שבמועצת גדרה, אשר הדגימה מספר רב של פעמים מהלכי תדמית על ידי תפיסת טרמפ על מאמצי אחרים, מחכים שהתושבים ייסתגרו בביתם מספר שבועות ורק בכך יצליחו לבלום את הנגיף בשלישית לפני שיכריזו על המבצע הבא.

כך או כך, לכו להיבדק ושמרו על הוראות הסגר בקפידה לבלימת התפשטות הנגיף!

מבצע חולצה ירוקה. מבצע ההסברה בגדרה בתחילת אוקטובר

 


בדוק גם...

גזר דין חמור לנהג שהרג משפחה בתאונה במחלף גדרה

4 שנות מאסר בפועל לנהג המשאית שהתנגש ומחק משפחה שלמה בתאונה המחרידה שאירעה לפני כשנה …

שינוי גודל גופנים