דף הבית > חי מהשטח > מר גדרה

מר גדרה

שניר אזולאי, ‘מר ישראל’ מגדרה, חזר עם הישג חסר תקדים מתחרות מר עולם בניו יורק

אולי לא שמעתם אבל מר ישראל, זו השנה השנייה ברציפות, הוא שניר אזולאי מגדרה. בימים האחרונים חזר שניר מתחרות מר עולם שנערכה בניו יורק שבה הגיע למקום הרביעי והמכובד ביותר.

שניר, מאמן אישי בן 20, סטודנט לתואר ראשון במדעי התזונה, מחזיק בתואר ‘מר ישראל’ זו השנה השנייה ברציפות אחרי שזכה במקום הראשון הכללי ב 2018 ושמר על התואר בתחרות מר ישראל 2019 שנערכה לפני כחודשיים.

הגיע עד ניו יורק. אזולאי במרכז במת התחרות.

מר ישראל שנתיים ברציפות

בתחרויות המבוקרות בקפידה מתמודדים מפתחי גוף טבעי בלבד והזוכה מוכרז רק לאחר סדרה של בדיקות להבטחת טוהר התחרות מחומרים אסורים כגון סטרואידים, הורמוני גדילה ועוד.

שניר מתמודד בקטגוריית משקל עד 73 ק”ג וזכה בתחרות הישראלית בתואר ‘אלוף האלופים’ לאחר שניצח את הזוכים בכל הקטגוריות משקל האחרות והוגדר על ידי האיגוד כמקצוען המחזיק בכרטיס “Wnbf Pro card”, כרטיס שהיווה בעבורו גם כרטיס כניסה לתחרות בקטגוריית המקצוענים במסגרת תחרות ‘מר עולם’ שנערכה לפני כשבועיים באיסט איסליפ, ניו יורק.

שניר עם אביו (משמאל) ומאמנו, לאחר הזכייה בתחרות מר ישראל.

עם האימונים מגיעים התוצאות

אל התחרות התייצב שניר לאחר משטר אימונים מוקפד לאורך שנה של אימונים וארבעה חודשים של הכנה אינטנסיבית לעונת התחרויות, הכל תחת הנחייתו של המאמן האישי שלו, ניר אדרי, תושב גדרה גם הוא.

“זכיתי השנה שוב במקום הראשון בתחרות מר ישראל” אומר שניר ל’גדרה היום’ “הפעם בקטגוריית ‘מר ישראל פיתוח גוף מקצוענים 2019’, קטגורייה שבה התחרתי עם אלופי האלופים שזכו בתחרויות הקודמות. זכייה שגרמה לי יותר משמירה על התואר של שנה שעברה.”

בתחרות, שבה השתתפו מעל 300 מתחרים מ-30 מדינות, התמודד שניר מול 8 מתמודדים שכל אחד הוא ‘אלוף האלופים’ במדינתו, בקטגוריית ‘בודיבילדינג מקצוענים משקל קל’.

מכוון למקום הראשון

הדרוג הגבוה של שניר בתחרות מקנה לו את הכרטיס לתחרות גם בשנה הבאה. “אני מתכוון להמשיך ולהתאמן ולהגיע גם בשנה הבאה לייצג את המדינה בכבוד והפעם לזכות במקום הראשון.”

מוזמנים לעקוב אחרי שניר גם בערוץ היוטיוב שלו או בערוץ האינסטגרם שבו הוא משתף סרטוני אימון, סרטונים מהתחרויות ועוד.


בדוק גם...

2 חולים נוספים בגדרה

לקראת שבת – משרד הבריאות מפרסם את דבר הדבקותם של שני חולים נוספים במושבה הנגיף …

שינוי גודל גופנים