דף הבית > קורונה > מרימים את המורל

מרימים את המורל

הזמרים המובילים בגדרה מצאו דרכים מקוריות להשתלב בחגיגות יום העצמאות בגדרה ובעיקר מחוצה לה

יום העצמאות ה-72 הוא יום עצמאות שנזכור לתקופה ארוכה. גם תושבי קריית אונו, דיירי הדיור מוגן בסביון והצוותים הרפואיים בבית החולים הרצפלד יזכרו את יום העצמאות הזה, גם בגלל הזמרים המובילים בגדרה אשר בחרו להרים להם את המורל.

הראל מויאל מהמרפסת

עיריית קריית אונו, בדומה לעיריות נוספות, החליטה להפיק מסיבת מרפסות לטובת התושבים הסגורים בבתיהם. כאומן אורח בחרו בהראל מויאל, תושב גדרה, אשר עבר עם צוות ההפקה ממוקד למוקד ושימח, ולו במעט, את התושבים מהמרפסות עם שיריו המקוריים.

מיקרופון ודגל. הראל מויאל משמח את התושבים ברחובות קרית אונו

“היום הייתי עובד חיוני”

דיירי הדיור מוגן של רשת מגדלי הים התיכון סגורים במבנה הדיור המוגן כמעט ללא כל ממשק עם בני המשפחות ואורחים מהחוץ מזה כחודש וחצי.

לכבוד יום העצמאות הצליחו בהנהלת המוסד למצוא את הדרך הבטוחה להביא להם קצת שמחה אל מסדרונות הדיור מוגן. כמרים המורל בחרו את אודי יאן, זמר גדרתי, אשר התגאה בחלקו בהרמת המורל, על רקע התקופה הקשה ביותר מבחינה כלכלית לזמרים. “היום הייתי עובד חיוני” כתב “בפרויקט מיוחד להרמת המורל לקשישים המקסימים במגדלי הים התיכון עם רצועת שירים לבקשתם”.

“אני גיטרה”. אודי יאן והגיטרה משמחים את בני הגיל השלישי בדיור המוגן

שיר מהשכנה

צוות העובדים בבית החולים הרצפלד לא נכלל בצוותים שקיבלו את הכבוד במטס חיל האויר ביום העצמאות. בבית החולים הסתפקו בשיר שהקדישה להם השכנה ממורד הרחוב, מאי רובין, אשר הקליטה עבורם במיוחד את השיר ‘אור גדול’ והגיעה לבית החולים למסור להם את המסר המחבק.

שיר מהשכנה. מאי רובין בהרצפלד

לשנה הבאה – על הבמה

ניתן להניח שכל הזמרים, אלו שנכללו בתכניות הבידור של העיריות והמוסדות השונים ואלו שלא, מייחלים שבשנה הבאה ביום העצמאות ימצאו את עצמם על במות ולא על משאיות או במסדרונות בתי האבות.

 


בדוק גם...

השכונה לוקחת אחריות

לקראת חג הסוכות עמותת “סולידריות ישראלית” יוצאת במבצע איסוף מזון ובגדרה כבר יש שכונות שהצטרפו …

שינוי גודל גופנים