דף הבית > חי מהשטח > מצפה קורל

מצפה קורל

מוזמנים להצטרף בקליק לקבוצה ולהיות תמיד הראשונים לדעת!

בצהרי יום שישי האחרון, ה-26/5/17, התכנסו עשרות חברים, משפחה ותושבי גדרה על ראש תל קטרה, בטקס מרגש לחניכת מצפה קורל, ע”ש קורל קינן. המצפה משקיף מראש התל על נוף מרהיב של גדרה וסביבתה ומהווה נקודת עצירה ומרגוע למבקרים בגדרה ולתושביה.

קורל עברה לגדרה עם משפחתה בהיותה צעירה וגדלה כבת המקום, למדה בבית הספר “פינס” והמשיכה ללימודי חטיבה ותיכון בתיכון האזורי בגדרה, בהם רכשה חברים רבים. חבריה של קורל מספרים על נערה מלאת שמחת חיים, רצון לעזור ואהבת לזולת. בשירותה הצבאי התגייסה לחיל התקשוב, שם שירתה בסדיר ובקבע. מפקדיה סיפרו על חיילת ומפקדת אחראית, מסורה ואהובה.

לפני כשלוש שנים, בהיותה בת 22 בלבד, נפטרה קורל באופן פתאומי והותירה את משפחתה, חבריה וגדרה כולה, הלומי צער. הוריה, סולי ומאיר קינן ביקשו להנציח את זכרה במצפה מקומי, מאחר ואהבה לבלות עם חברים במצפה טל הסמוך בחולדה.

בפגישה עם ראש המועצה, קיבלו את אישורו לשקם באופן עצמאי את המצפה בראש תל קטרה. המשפחה החלה ביוזמה הפרטית, ואביה מאיר, בנה ושיקם במו ידיו כל חלק במצפה החדש.

בטכס החניכה אליו הוזמן, נדהם ראש המועצה, מר יואל גמליאל, מההשקעה במקום והבטיח לסייע בתקצוב לפיתוח נוסף של תשתיות ותחזוקה סדירה במקום.

בראיון לגדרה היום אמרה סולי קינן כי במותה ציוותה קורל למשפחתה ערכים של כבוד, שמחת חיים ואהבת חינם, ערכים לאורם חונכה, המסייעים למשפחתה ולאוהביה הרבים להמשיך ולחיות בהעדרה.

 

בדוק גם...

רשימת פרשיות הח”כים לא פוסחת על גדרה

האתר MAKO פרסם אתמול את התחקיר המקיף ביותר על כלל הפרשיות השונות בהן נקשר שמם …

שינוי גודל גופנים