דף הבית > פוליטיקה > מפגן תמיכה

מפגן תמיכה

ראש הממשלה, המועמד לראשות תנועת הליכוד, הגיע לכנס תמיכה בגדרה ונאם בפני מאות תומכים, מחוץ לכנס המתינו לו מפגינים

לקול השיר ‘אתה תותח’, כאשר השרה גמליאל לימינו וראש המועצה גמליאל לשמאלו התייצב היום בשעות הצהריים ראש הממשלה והמועמד המוביל לראשות תנועת הליכוד על במת אולמי שנהב בגדרה.

למרות שקהל התומכים המתין שעות להגעתו של ראש הממשלה אשר התעכב בדרך לכנס ועלה על הבמה רק לקראת 16:00, האולם היה מלא מפה לפה.

“היה כאן פעם כרטיס אדום, היית צריך להיות חבר מפלגה מסוימת שעין קיימת” אמר נתניהו בהתייחסו למצב הכלכלי של המדינה בתום 11 שנות כהותנו כרוה”מ “אנחנו פתחנו את הכלכלה והבאנו לתוצאות אדירות. ההכנסה לנפש הממוצעת של ישראל עברה את זו של יפן.”

Crime Minister. המפגינים מחוץ לכנס. היום בצהריים בגדרה.

מהשרה רגב ועד שרון גל

אל הכנס הגיע נתניהו מלווה בחלק משרי ובכירי הליכוד. על הבמה ניתן היה לזהות את השרה רגב, השרה גמליאל, השר כץ, חבר הכנסת ביטן, חבר הכנסת ברקת ואת חבר הכנסת לשעבר שרון גל.

על החגיגה שבפנים לא הצליחה להעיב ההפגנה שבחוץ. אל מול האולם בו התקיים הכנס ניצבו מספר תושבי גדרה אשר הניפו שלטים עם מסרים חדים וברורים כנגד ראש הממשלה. הכתובת ברוח החג “באנו שוחד לגרש” בלטה מאוד על רקע הסיסמאות הותיקות יותר שכבר נראו בהפגנות וקמפיינים קודמים.

המאבק על ראשות הליכוד אולי עוד לא הוכרע סופית אבל נראה שסניף גדרה של הליכוד, בראשות ראש המועצה גמליאל בעצמו, בהחלט מגויס להצלחתו של נתניהו.

 

 

 


בדוק גם...

סוף גל שני בגדרה?

2 נדבקים חדשים בלבד ביממה האחרונה בגדרה. האם הגל השני מאחורינו? כמצופה, הסגר הכללי הנרחב …

שינוי גודל גופנים