דף הבית > פוליטיקה > מפגן של אחדות

מפגן של אחדות

מעל 200 איש הגיעו ערב ראש השנה לביתו של יו”ר סיעת הגדרתים החדש, עו”ד סהר פינטו, להרמת כוסית לרגל החג. באירוע נכחו ח”כ, מכובדים ונבחרי ציבור בעבר ובהווה במפגן כוח מרשים של אחדות.

רועי פולקמן, יו”ר סיעת כולנו, פתח והעיד מניסיונו בזירה המוניציפלית בירושלים, טרם כניסתו לכנסת כי הדרך אותה מתווים חברי הגדרתים מזכירה לו את הדרך אותה עבר. הרצון להבטיח עתיד טוב יותר לדור הצעיר, עשיה עם קבלות, אמונה כנה באפשרות לשנות באמצעות אנשים טובים. עוד הוסיף ח”כ פולקמן כי רק מנהיגות חדשה הנשענת על שלד ערכי וניקיון כפיים יכולה להביא תקווה ושינוי אמיתי.
אלון גייר, מייסד הסיעה ויו”ר היוצא, נשא נאום מעורר השראה. תנועת הגדרתים נוסדה לפני כחמש שנים מתוך הכרה בחשיבות השלטון המקומי והאנשים שמובילים אותו. הדרך שנבחרה היא חיבור בין מגזרים ושכבות, הסיעה איננה סיעת יחיד או קבוצה אלא של תושבי גדרה. למרות הצעות לשבת בקואליציה סירבנו בשל המחיר הכבד ובחרנו “לשרת את העם דרך האופוזיציה” כפי שבחר בגין.
על אף העבודה הקשה בספסלי האופוזיציה אנחנו עדיין כאן מאמינים בצדקת הדרך ובחלום לגדרה 2020 שבה מערכת חינוך טובה יותר, מרכזי צעירים, מרכזי בילוי, תעשיה, ספורט וקהילה מפותחים.
ייחודה של הסיעה נדיר מאוד, כוחה והד.נ.א שלה מורכב מראשי סיעות עצמאיות בעלות תפיסות עולם מקוטבות אך האמונה בעתיד משותף טוב יותר מחזיק ומשלב את הכוחות הללו יחד.

לסיום הוסיף גייר, כי ” סהר הוא האדם המתאים להנהיג אותנו, פינטו או גמליאל ואני רוצה פינטו !
כל גוף שלישי שיקום נועד לשרת אדם רק אחד ואין לו שום רצון להוביל אלא להחליש את האחר, כך ענה גייר לכל אותם רמזים ושמועות אודות הצטרפות גורמים נוספים לפוליטיקה המקומית אשר בוחרים “לשבת על הגדר” ומנסים לקושש קולות.

לבסוף עלה לבמה יו”ר הנכנס, עו”ד סהר פינטו, אשר החמיא לגייר ואמר כי מדובר במנהיג מסוג אחר שלא רגילים לו בפוליטיקה המקומית, ששם למול עיניו רק את המטרה ויודע לקבל החלטות אמיצות.
לאחר מכן, פתח עו”ד פינטו ואמר כי אנחנו דור שיודע כי השינוי תלוי רק בנו ולא נוותר עד להשגת השינוי המיוחל. לא נסכים לדשדש בבינוניות ולא ננוח עד שלכל תושב יקבל את השירות המגיע לו, גדרה תהיה מרכז אזורי בכל תחומי החיים הדרושים שיפור משמעותי כיום.
לא ניתן לעצור את הקטר המוביל של הגדרתים כל הדרך לשינוי המיוחל לטובת תושבי גדרה, כל תושב מוזמן להצטרף ולקחת חלק בהצלחה.
לא מתוך פילוג אלא בדרך מאחדת.
לא מתוך שנאה אלא בחברות.
לא מתוך פחד אלא מאמונה.
הדרך היא רק ביחד !

בדוק גם...

מרגול לא תופיע בגדרה

הופעתה של מרגלית צנעני שתוכננה להיערך היום בגדרה בוטלה סופית המועצה המקומית הביאה במהלך השנה …

שינוי גודל גופנים