דף הבית > צרכנות > בריאות > מלאכיות הדממה
במרוץ המלאכיות

מלאכיות הדממה

קבוצת EZERUN המקומית השתתפה במרוץ מלאכיות הדממה

מלאכיות הדממה. גם השנה, בדומה לשנים קודמות היתה קבוצת EZERUN, קבוצת הריצה הגדולה ביותר באזור , הקבוצה הגדולה במרוץ מלאכיות הדממה שהתקיים בתל אביב.

במרוץ השתתפו גם גאיה ואמה רחל אוחיון, חברת הקבוצה. גאיה אשר אובחנה כבעלת תסמונת רט בגיל שנתיים, השתתפה במרוץ לצד חברותיה בעלות המצב הדומה.

מרוץ המוקדש למלאכיות האמיתיות

מרוץ מלאכיות הדממה הוא מרוץ המוקדש לילדים ולבעיקר לילדות הסובלים וסובלות מתסמונת רט ומתקיים מזה מספר שנים בפארק הירקון בתל אביב. במרוץ, בדומה למרוצים רבים, מתקיימים מקצים ל 10 ק”מ, 5 ק”מ, 2 ק”מ. במרוץ זה גם משולב מסלול הליכה ל 5 ק”מ עממי ומסלול 300 מטרים לקטנטנים.

עזר לוי מלאכיות הדממה

מלאכית. עזר לוי לצד מאיה אוחיון ואמה רחל במרוץ

“הרגע הכי מרגש”

אחד מחברי הקבוצה שיתף בתחושות לאחר המרוץ המרגש:

למשפחת EzeRun,

ברשותכם.ן אתחיל מהסוף. אני מבקש לקחת אתכם.ן לרגע הכי מרגש, הכי מכונן והכי משמעותי במרוץ היום.

מרוץ המלאכיות עצמן – דקות ספורות של התעלות גופנית ורוחנית שלא הותירה עין אחת יבשה בפארק. נקודה בזמן שזיככה את המשמעות ששום דבר לא מובן מאליו. את המשמעות של הנתינה לאחר. את משמעות החיים.

מרוץ החיים מאלץ אותנו לא פעם להתנהל על אוטומט. אתם בטח מכירים את זה, האוטומט שומר עלינו, הוא מאפשר לנו להניח את הרגש בצד לרגע, כדי שנוכל להתקדם בחיים. היום מועדון EzeRun שם את הרגש במרכז והגיע עם כל הלב, הכוח והעוצמה כדי לחלוק כבוד לרחל, גאיה ושאר המלאכיות.

בשמי ובשם העמותה תודה מעומק הלב, שבאתם.ן תרמתם.ן, רצתם.ן הזעתם.ן והתאמצתם.ן. תודה שעצרתם.ן לרגע את מרוץ החיים לטובת מטרה נעלה כ”כ.

מלאכיות הדממה

אימפריה. חברי הקבוצה במרוץ מלאכיות הדממה
זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

תרגיל מלחמה חברת חשמל

תרגיל הערכות לחירום בחברת החשמל

תרגיל מלחמה. חברת החשמל פתחה הבוקר בתרגיל מלחמה ראשון מסוגו שיתנהל לאורך 5 ימים ובמספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים