דף הבית > קהילה > נוער > מכבי הביל”ויים פתחה עונה

מכבי הביל”ויים פתחה עונה

במהלך השבוע האחרון נפתחה עונת המשחקים בליגות בכדורסל וזה בדיוק הזמן לגלות מה חדש באגודת מכבי “הבילויים” גדרה

בשנים האחרונות עברה האגודה מהפכה מקצועית וניהולית והפכה להיות אחת האגודות המקצועיות ביותר בארץ בנושא פיתוח שחקנים.

האגודה פועלת כעמותה עצמאית, הרואה בספורט מנוף חברתי ותחרותי כאחד. בראש העמותה עומד תומר כחלון שהחליף לאחרונה את סהר רווח, סגן ראש מועצת גדרה.

3 טבעות אליפות

בתחום המקצועי, מאז שהגיע אוהד יתום, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, לפני מספר שנים, חל שינוי משמעותי ואין ספק שהשחקנים הם המרוויחים העיקריים מכך.

האגודה הגדילה את כמות יחידות האימון, הביאה מאמנים מצוינים, ושילבה גם אימונים מנטליים, אימוני מצוינות, אימוני כושר, ייעוץ תזונתי, אימוני פילאטיס, ואימונים מיוחדים בנושא “ערכים לספורט”.

בעקבות השינויים, קבוצות ממכבי גדרה בגילאי הילדים, הנערים והנוער משחקות כעת בליגות הטובות בארץ ומגיעות להישגים, כאשר רק בעונה החולפת זכו 3 קבוצות מגדרה בתארי אליפות הליגה. גם מבחינה אישית נבחרו 4 שחקניות מגדרה לנבחרות במכון וינגייט ולנבחרות האזוריות ומספר שחקנים החלו להתאמן בנבחרות הטרום של ישראל.

יחד. שחקני מכבי הביל”ויים

מתרחבים משנה לשנה

בית הספר לכדורסל של האגודה (המיועד לגילאי גן עד כיתה ו’) נמצא בתנופה גם ב של המיקוד שלו גם בערכים של מצוינות, משמעת, עבודה בצוות ובטחון עצמי בשילוב עם חיזוקים גופניים ואתלטיים. במהלך העונה שעברה, נפתחו מוקדי אימונים חדשים בבית ספר רעות ובבית ספר קשת ובהמשך צפויים להיפתח מוקדים נוספים.

גם בצד קבוצת הבוגרים, בוצע שינוי גדול. עד לאחרונה היו לגדרה קבוצות גברים ונשים בליגות גבוהות יותר, שהתבססו על שחקני ושחקניות רכש שאינם מקומיים, כיום מבוססת קבוצת הבוגרים על שחקנים מקומיים, צעירים וותיקים, המשחקים עבור הסמל וללא משכורת והקהל מגיע בהמוניו למשחקים.

“בואו לעודד”

ניכר שמנהלי ושחקני אגודת הכדורסל מכבי הביל”ויים גאים מאוד באגודה, בהישגיה ובמיוחד בערכיה. האגודה מזמינה אתכם להגיע ולעודד את קבוצות הבוגרים, הבוגרות, הנוער, הנערים, הנערות, הילדים והילדות ולהרגיש חלק מההצלחה.

הפנינג הביל”ויים

ביום שישי השבוע תערוך האגודה הפנינג לילדי הגן ועד שכבה ו’ באולם שוש ברחוב כצנלסון:


בדוק גם...

סוף גל שני בגדרה?

2 נדבקים חדשים בלבד ביממה האחרונה בגדרה. האם הגל השני מאחורינו? כמצופה, הסגר הכללי הנרחב …

שינוי גודל גופנים