דף הבית > פוליטיקה > מחאות כנגד נתניהו בגדרה

מחאות כנגד נתניהו בגדרה

עתירה משפטית ומחאות בכניסה למשחק הגמר בגדרה כנגד ראש הממשלה

עתירה משפטית הוגשה כנגד השימוש של מועמד הליכוד בנכסי הציבור במהלך השתתפותו הערב בגמר ליגת א.י.פ.ל. בגדרה. רק בזכות העדר ראיות מספקות הכריע יו”ר ועדת הבחירות השופט ניל הנדל כנגד העותרים, רשימת כחול לבן וחברת הכנסת פנינה טמנו שטה מטעמה.

בליכוד חששו מהכרעה אפשרית של הנדל בעד צו מניעת השתתפותו של נתניהו באירוע והורידו פרופיל בפרסום האירוע לתושבים. רק במהלך היום פרסם ראש המועצה, המרבה להתהדר בבכירי הליכוד המגיעים למושבה בדרך כלל, את מה שפרסנו כאן כבר ביום ראשון בדבר בואו של ראש הממשלה לצד שרת התרבות מירי רגב לאירוע.

מעל כל במה אפשרית. ראש הממשלה, שרת התרבות ושחקי הליגה בטקס חלוקת התעודות. הערב באודיטוריום רמון.

אל מול הכניסה למתחם המשחק הנערך הערב בבית הספר רמון התקבצו מפגינים, מרביתם יוצאי אתיופיה, ומחו כנגד השימוש הציני לשיטתם של ראש הממשלה והמועמד לראשות הממשלה מטעם הליכוד בציבור יוצאי אתיופיה ובשחקני הקבוצות. המפגינים נושאים שלטים המבהירים את דעתם היטב על היחס של ראש הממשלה לבעיות יוצאי אתיופיה לאורך שנות כהונתו ובהם כתובות הסגנון “גם אברה מנגיסטו לחופש נולד”.

מוקדם יותר היום התפרסם כי חלק מהשחקנים שוקלים להיעדר הפגנתית מהמשחק וכי הנהלת הליגה המוטרדת מהפגיעה במעמד הגמר וציון 20 שנה לליגת א.י.פ.ל. פנתה בבקשה אישית לכל השחקנים שלא להיעדר מהמשחק והזכירה להם את הסנקציות הקשות הקיימות בתקנון הליגה נגד העדרויות לא מוצדקות.

ממתינים לראש הממשלה. תושבי גדרה המוחים בכניסה למתחם המשחק

האם יביא יברקן את תמיכת הקהילה לליכוד? גדי יברקן הערב על במת אודיטוריון רמון באירוע ספורטיבי קהילתי לאירוע פוליטי

 

 

בדוק גם...

למעט תינוקות וחברי כנסת

צו חובת חבישת מסיכות בחתימת מנכ”ל משרד הבריאות יכנס לתוקף ביום ראשון הקרוב צו בריאות …

שינוי גודל גופנים