דף הבית > ישיבות מועצה > מועצת גדרה תחליט האם להזיז את נחלות שבטי ישראל

מועצת גדרה תחליט האם להזיז את נחלות שבטי ישראל

על ‘אפקט הדומינו’ המוזר העלול לפקוד את רחוב שבטי ישראל במושבה

רחוב שבטי ישראל הוא רחוב שקט בשכונת קטרה, מהשכונות הוותיקות במושבה. ברחוב שטחים בהם בנויים בתים פרטיים, כאשר בחלקם הולכים ונבנים גם בתים נוספים באופן שממצה את זכויות הבניה בשטחים האמורים.

“שלי היא”

בחודשים האחרונים מתגלגלת בערכאות השונות מחלוקת בין שכנים ברחוב אשר חלוקים בינהם על חלקת שטח כאשר השכן המבקש לבנות טוען שחלק מהשטח המגודר כשטח שכנו שייך לו ואילו השכן טוען שהגידור הקיים לשטח הוא הנכון. על פי טענת אחד הצדדים בוצעו במקום מספר רב של מדידות שונות במהלך התקופה בה נמשכת המחלוקת אשר הגיעה לוועדת המשנה לתכנון ובניה.

אפקט הדומינו

אתמול בערב הגיעה המחלוקת לדיון במליאת המועצה המשמשת גם כמליאת הוועדה לתכנון ובנייה. חברת המועצה דורית בן בוחר, החברה בוועדת המשנה לתכנון ובנייה דרשה את הדיון החריג מאחר והמחלוקת האמורה עלולה להשפיע על שטחים רבים ברחוב בסוג של ‘אפקט דומינו’, מאחר והחלטה, אם תתקבל, על העברת השטח האמור תגרום להזזה בהתאמה של מגרשים רבים נוספים בהמשך הרחוב ביחס לסימון ולגידור המגרשים הקיים כיום בשטח.

את הדיון ניהל ראש המועצה שמילא את מקומו של יו”ר הועדה המתפטר. טרם התקבלה החלטה בנושא. המליאה החליטה כי הסוגייה תובא לדיון המשך בעוד כשבועיים במעמד שני הצדדים.

 

 

בדוק גם...

מקדמים שילוב בצה”ל

מפגש הורים לצעירים לפני גיוס המתמודדים עם לקויות למידה והפרעות קשב יתקיים בגדרה ‘ניצן’ – …

שינוי גודל גופנים