דף הבית > פוליטיקה > מגדרה למשרד הגנת הסביבה #2

מגדרה למשרד הגנת הסביבה #2

ועדת האיתור המליצה על נגה שור קרונפלד לתפקיד המדענית הראשית

ועדת האיתור במשרד להגנת הסביבה המליצה על מינוי פרופ’ נגה קרונפלד שור, חברת מועצת גדרה לשעבר מסיעתו של ראש המועצה גמליאל, למדענית הראשית. בוועדת האיתור ישב דוד יהלומי, מנכ”ל המשרד ולשעבר גזבר מועצת גדרה.

מאסטר בזואולוגיה

פרופ’ שור בעלת השכלה עשירה בתחומה,  PhD בפיזיולוגיה סביבתית , MSc בזואולוגיה, MHA  בניהול, BSc  במדעי החיים ותעודת הוראה בחינוך, את כל תאריה רכשה באוניברסיטת תל אביב.

הגיעה לגמר

לפני חודשים מספר הגיעה פרופ’ שור לשלב האחרון בהתמודדות על מינוי לתפקיד רקטורית אוניברסיטת תל אביב. שלוש נשים וארבעה גברים הרכיבו את ועדת האיתור לרקטור ולשלב האחרון הגיעו פרופ’  מרק שטייף ופרופ ‘ נגה קרונפלד-שור.  פרופ’ שטייף נבחר על חודו של קול (קולו של נשיא האוניברסיטה) ברוב של 4 מול 3.

תחזק את הבסיס המקצועי במשרד. פרופ’ קורנפלד במהלך הרצאה שהעבירה

חברת מועצת גדרה לשעבר

במהלך שנות כהונתה כחברת מועצה בגדרה כיהנה כיו”ר ועדת איכות הסביבה היישובית.

תחזק את הבסיס המקצועי

תפקידיה המוגדרים של המדענית הראשית במשרד להגנת הסביבה כוללים את החיזוק הבסיס המקצועי עליו מושתתת פעילות המשרד, בהתאם ליעדים ולמטרות המוגדרים מעת לעת על ידי השר, המנכ”ל והנהלת המשרד. יחד עם מנכ”ל המשרד, גזבר גדרה לשעבר ולצד השרה, ילידת גדרה המעורבת גם היום בחיים הפוליטיים במושבה, נראה שהמושבה גדרה משיגה טביעת רגל משמעותית במשרד להגנת הסביבה.

המינוי מגיע לאחר שורה ארוכה של דברי ביקורת שהוטחו בשרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל, בין השאר על מינוי וניסיונות מינוי מקורביה לתפקידים שונים בשירות הציבורי.

מקור ההשראה. שור-קרונפלד מתוך פרויקט העצמה נשית באוניברסיטת תל אביב

 

 


בדוק גם...

הדיגום השבועי

גם השבוע ייפרס מתחם בדיקות הקורונה היישובי באותו המקום ובאותה השעה זה כבר הפך לשגרה. …

שינוי גודל גופנים