דף הבית > קורונה > מבצע בקבוק כתום
חיסון ילדים

מבצע בקבוק כתום

מבצע חיסון הילדים, במנות מוקטנות המינון, החל היום בכל רחבי הארץ וגם בגדרה. הענות בשלב זה נמוכה כמצופה

חיסון הילדים החל. מבצע חיסוני קורונה לבני 5-12 החל אתמול בכל רחבי הארץ.

בתחילת השבוע נפתחו זימוני התורים לחיסון ילדים בגילאי 11-5 באפליקציות ובמוקדים של קופות החולים ועד כה הזמינו תורים אחוזים בודדים מהילדים הזכאים לחיסון.

כמה התחסנו ביום הראשון למבצע בגדרה

על פי נתוני משרד הבריאות התחסנו בגדרה ביום הראשון למבצע, יום ג’ השבוע, כ- 46 ילדים בני 5-12 בלבד. בעוד מספר המחוסנים במנה הראשונה בקרב קבוצת הגיל 0-19 לפני יומיים עמד על 3725, קפץ המספר אתמול ל 3771 מחוסנים.

מחוסנים בגדרה נובמבר 2021

מחוסנת. היקף המחוסנים בגדרה לפני תחילת מבצע לבני 5-12

ככל הנראה תוכלו להיכנס גם בלי תור

ככלל קופות החולים מדרבנות את לקוחותיהם להגיע לחיסון בתיאום תור מראש אך גם אם תגיעו ללא תור סביר שלא יחזירו אתכם לתיאום תור מחדש.

“גם מי שיגיע ללא תור וירצה להתחסן – נחסן אותו. לא נבקש ממי שכבר הגיע ועומד בקריטריונים ללכת הביתה. עם זאת, עדיף לזמן תור מראש”.

בשל הצורך לרכז את המתחסנים למוקדים המקבלים את מנות החיסון באופן מרוכז בימי המבצע, חיסוני קורונה לילדים זמינים בגדרה רק לחלק מקופות החולים ובחלק מהתאריכים. יש לבדוק מראש עם קופת החולים.

המחסנים והמחסנות עברו הכשרה ייעודית לטיפול בילדים אשר התמקדה ברובד הרך של תקשורת עם הילדים אך עם זאת החיסון הוא כמובן בלוויית מבוגר ובאישור ההורים בלבד.

ירוקה

בתוך כך ממשיך סטטוס התחלואה בגדרה להיות ירוק לחלוטין עם ציון רמזור יציב סביב 2.8. מספר החולים הפעילים ירד השבוע למספר חד ספרתי.

רמזור

מטפס קצת אבל ירוק. גרף הרמזור של גדרה בימים האחרונים. היום ירד הציון ל 2.8

 

זכויות יוצרים
גדרה היום עיתונות חופשית

בדוק גם...

שוק האיכרים

שוק האיכרים

ביום שישי הקרוב – שוק איכרים ביער המאכל שוק האיכרים. ביום שישי הקרוב, יפתח שוק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים