דף הבית > קורונה > לפרוש כנפיים על המתנדבים

לפרוש כנפיים על המתנדבים

בקבוצת ה’חסידות’ של גדרה מזמינים גם אתכם לתרום לאימוצם של קבוצות המתנדבים שממשיכות להגיע מהמכינות השונות לתגבר את הצוות של מעון עלה מוריה בגדרה

מעון עלה מוריה נמצא מזה כחודש בחזית המאבק בנגיף הקורונה. במקום נמנו לכל הפחות 27 חולים מרב הדיירים ועוד 10 חולים מקרב צוות המקום אשר נאלץ לצאת לבידוד. כדי לתגבר את הצוות הוצבו במקום רופא ואחיות בהנחיית משרד הרווחה, צוותים של פיקוד העורף וצוותי מתנדבים ממכינות שונות ברחבי הארץ אשר שמעו על המשבר במעון ונרתמו לסייע.

לתרומה שלכם לסיוע לקבוצת החסידות ברכישת מוצרים לארוחות למתתנדבים – לחצו כאן.

עד כה הושלמו כבר שני סבבים של מכינות אשר התייצבו כל אחד לכשבוע ימים ברציפות וסייעו רבות לסגל הקבוע במעון.

עד כה השלימו את תרומתן חניכי מכינת גליל עליון ומכינת תבור מהצפון. בקרוב יתייצבו במעון חניכיהן של שתי מכינות נוספות, מכינת חמש אצבעות ומכינת בארי שגם הן נרתמו למשימת הקודש.

פתחו שולחן. מהמטעמים ששלחו ה’חסידות’ למתנדבים

לפנק, לפנק, לפנק

את החניכים, אשר נרתמים ללא טרוניות למשימה המורכבת, החליטו בקבוצת ה’חסידות’ של גדרה ל”חסד”. הקבוצה, ביוזמתן של אסתי יוסף, עדי אפריימי ואיילת יונגלסון רינת, ארגנה תורנות של בשלנים ובשלניות אשר סיפקו מספר פעמים בכל סבב, אוכל חם ומנחם לטובת ‘מילוי המצברים’ של המתנדבים השונים במעון.

לא נותרו חייבים

חניכי המכינות לא נותרו חייבים וגמלו למתנדבות מגדרה במכתבי תודה מחממי לב.

“רוצים אנו להביע את הערכתנו אלייך, על שהשקעת בנו והבאת לנו אוכל טעים ‘עד הבית'” כתבו חניכי מכינת תבור למירה דוידוביץ’, אחת המתנדבות ב’חסידות’.

התו הסגול. מכתב התודה של חניכי מכינת ‘תבור’

“ממש מעריכים”. שטפו את הכלים ולא שכחו להודות על ההשקעה. מכתב התודה של חניכי מכינת ‘גליל עליון’

גם אתם יכולים להרתם

עם התרחבות היקף המתנדבים והיקף המאכלים שמתכננים ב’חסידות’ להעניק למתנדבים החליטו בקבוצה לאפשר לכל תושבי גדרה לתרום לאירוח המחמם של המתנדבים במעון. בקבוצה פתחו התרמה על בסיס אפליקציית PAYBOX בה יכול כל אחד לתרום 20 ₪ כדי לאפשר רכישת מוצרים להכנת הארוחות.

לתרומה – כנסו לקופת ה PAYBOX בקישור.

 


בדוק גם...

שוב, הפסקת חשמל

הפסקת חשמל נרחבת בגדרה, ככל הנראה בשל השלכות מזג האויר ושוב זה קורה. הפסקת חשמל …

שינוי גודל גופנים