דף הבית > בטיחות בדרכים > כביש אחד, שתי תאונות

כביש אחד, שתי תאונות

שתי תאונות חזיתיות בתוך יומיים בכביש 3933, כביש הגישה הצר מכיוון צומת חפץ חיים לכניסה הדרומית לגדרה

הכתובת היתה על הקיר.

הבוקר, תאונה חזיתית נוספת בקטע כביש 3933, הכביש המחבר בין צומת חפץ חיים לכיכר הכניסה הדרומית לגדרה.

התאונה היא תאונה שניה השבוע בקטע הכביש המסוכן לאחר שגם ביום ראשון אירעה תאונה דומה עשרות מטרים ספורים ממקום התאונה הבוקר.

“לא מבין למה מחכים…”

כבר ב-2019, עוד לפני תחילת אכלוס השכונות המזרחיות שמעבות משמעותית את התנועה בציר האמור, היה ברור שחייבים להרחיב את קטע הכביש המסוכן.

קטע הכביש המדובר הוא בסך הכל קטע כביש באורך 1000 מטרים ונמצא באחריות המדינה. בקטע הכביש המדובר בנתיב תנועה יחיד לכל כיוון ללא הפרדה וללא שוליים מספקים לבטיחות והוא בעל עליות ומורדות המצמצמים את שדה הראייה. “הכביש הזה נסלל במקור להוביל מאות ספורות של מכוניות ביום לחפץ חיים” אמר לנו אז תושב גדרה שנוסע בקטע הכביש האמור על בסיס יומי “כיום התנועה שם הרבה יותר עמוסה ובעתיד הקרוב צפויה בו תנועה צפופה מאוד. זה רק עניין של זמן עד שתהיה בו תאונה קטלנית. אני לא מבין למה מחכים.”

צפוף, צר ומסוכן. כביש הגישה המדובר

צוואר בקבוק

התנועה בכביש המדובר התרחבה משמעותית מאז החל אכלוס שכונת גולדה מאיר הסובלת לא רק מבעיות נתבי הגישה לשכונה אלא גם מבעיות חניה ובעיות נוספות.

אישורי האכלוס ניתנו לתושבים הראשונים למרות העיכובים המשמעותיים בהרחבתו של ציר 3933, כביש הגישה לחפץ חיים שהרחבתו ניתנו כפתרון החלקי והיחיד להרחבת הנסועה המשמעותית בצמתי הכניסה והיציאה מהמושבה.

לא ברור למה מחכות הרשויות התכנון השונות ומדוע לא הורחב הכביש כמהלך מתבקש עוד קודם לאכלוס השכונה הנבנית בגדרה מזה שנים ארוכות.

סעו בזהירות!

 

בדוק גם...

יירוטים בשמי גדרה

חיסול ממוקד – פטריות עשן בשמי גדרה

התקיפות נמשכות, מטחי רקטות נוספים לעבר האזור לאחר סיכול ממוקד נרחב ברצועת עזה לקראת השעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים