דף הבית > קהילה > כבוד הנשיאה

כבוד הנשיאה

תוך שמירה מוקפדת על כללי הקורונה נערך הערב טקס החלפת נשיאת מועדון רוטרי גדרה הביל”ויים ברחבת מרכז אופק

מועדון רוטרי העולמי הוא ארגון בינלאומי של מנהיגים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם ובקהילתם שמאוגדים ברשת מועדונים ארצית ועולמית ופועלים למינוף עסקים משותפים, חברותיות וקידום פרוייקטים הומניטריים. הארגון הוא רב תרבותי, פלורליסטי וא-פוליטי. חברי המועדון פועלים בהתנדבות ומשלמים דמי חבר סימליים לארגון הגג וחולקים בהוצאות המועדון המקומי.

בגדרה פועלים שני מועדוני רוטרי, רוטרי גדרה הותיק ורוטרי הביל”ויים הפועל מזה עשר שנים ונוסד על ידי תושבים מגדרה, שביקשו להקים מסגרת חברתית נוספת בגדרה, שתקיים פעילות בקהילה. את המועדון ייסד הנשיא המייסד יגאל גלסנר ועמו עוד כ- 20 חברים.

המועדון מעביר את ההובלה מדי שנה לנגיד או נגידה חדשים. במהלך השנה האחרונה הובילה את המועדון הנשיאה דינה בן שבת, תושבת גדרה ותיקה אשר הצטרפה למועדון לפני כשלוש שנים.

הנשיאה היוצאת בן שבת פותח את הישיבה בצלצול הפעמון המסורתי

נשיאה – יקירה

בן גד היא תושבת מוערכת מאוד במושבה ואף זכתה בשנה האחרונה להכרה כיקירת המושבה. פרח היא מורה בכירה, מאבחנת דידקטית ומורה להוראה מתקנת. גמלאית של משרד החינוך, ממקימי בית ספר רעות. מוסמכת לניהול מערך מתנדבים. הקימה וניהלה את מחלקת המתנדבים ומחלקת הלמידה במתנ”ס גדרה. ניהלה תוכניות חינוכיות “פלא” “ספייס” לילדי קהילת יוצאי אתיופיה ואת תוכנית “אח בוגר” והשלמת השכלה לאוכלוסייה המבוגרת.

מחליפים נשיאים באינטראקט. הערב במסגרת טקס רוטרי ברחבת מרכז אופק

החלפה גם במועדון אינטראקט

באופן סמלי ביותר קדם לטקס ההחלפה הערב גם טקס החלפת מועדון אינטראקט, מועדון הנוער של רוטרי, אשר בן גד היא רכזת ארצית שלו. בהובלת אינטראקט אורי שרן החליף את שליו שמעון.

את הטקס כיבדו בנוכחותם נגיד רוטרי נחום פרנקל, חבר המועצה סהר פינטו, חבר המועצה סהר רווח וחברת המועצה גילי אפטר אילון אשר יצגה את ראש המועצה שנבצר ממנו להגיע לטקס.

בן-גד, תושבת השכונה הצבאית הותיקה, משמשת כיום כחברת הנהלה במפעל התעסוקתי לאנשים בעלי צרכים מיוחדים בגדרה והתמודדה בבחירות המקומיות האחרונות ברשימת הגדרתים.

יקירה ונשיאה. הנשיאה החדשה בן גד במעמד החלפת הנשיאות

בדוק גם...

ולהלן התוצאות

שבועיים בדיוק לבחירות – תוצאות המשאל בקרב הבוחרים בגדרה מתפרסמות לאורך השבוע האחרון הצבעתם, קוראי …

שינוי גודל גופנים