דף הבית > פוליטיקה > ישיבת מועצה דחויה

ישיבת מועצה דחויה

מליאת מועצת גדרה תתכנס ביום ראשון הקרוב

מליאת מועצת גדרה, אשר תוכננה להתכנס אתמול, תתכנס בדחייה קלה ביום ראשון הקרוב לדיון במגוון נושאים תקציביים, מינויים ואחרים.

הנושא המיועד לדיון שתפס באחרונה את מרב הכותרות הוא התכנית של המועצה לשלוח לכנס ‘ערים חכמות’ בברצלונה 10 נבחרי ציבור ועובדים בכירים על חשבון הציבור. לא ידוע האם בכוונת המועצה לצמצם את התכנית ולהביא להצבעה רשימה מרודדת בעקבות הביקורת הציבורית הנרחבת שנשמעה בנושא.

בישיבה מתוכנן גם אישור מינוי של סגן ראש המועצה עו”ד יקותיאל תנעמי כיו”ר ועדת המכרזים במקומו של אליאב מזגני, חבר סיעת ‘גדרה מתחדשת’ אשר פרש מהתפקיד באחרונה מסיבות אישיות.

התכנסות המליאה על רקע רצף כשלים

הישיבה מתכנסת בשבוע פוליטי במיוחד, יומיים בלבד לפני הבחירות הכלליות לכנסת ועל רקע רצף של כשלי ניהול אשר התפרסמו באחרונה עת התגלו כשלים בניהול פרויקט מתקני הספורט באולם רמון, התפרסמה החלטת בית משפט המחייבת את ועדת המכרזים לתקן את החלטתה שהתקבלה בניגוד לחוק המכרזים ועל רקע פסיקת בית המשפט בפס”ד המיליונים בו נקבע שהמועצה נדרשת לשלם קרוב ל-2 מיליון ₪ לקבלן אשר ביצע עבודות פיתוח בשכונת נחלים ולא קיבל את מלוא שכרו על העבודה שבוצעה.

הציבור מוזמן

הישיבה, ככל ישיבת מועצה אינה משודרת בזמן אמיתי אך פתוחה לציבור הרחב המבקש להגיע ולהתרשם מאופן ההתנהלות של נבחריו. הישיבה תתכנס ביום ראשון הקרוב בבניין הספרייה היישובית בשעה 19:00.


בדוק גם...

האם מבצע החיסונים צפוי להיכשל?

4 שבועות בדיוק חלפו חוסן בשידור חי ראש הממשלה ונתן את האות לתחילת מבצע החיסונים. …

שינוי גודל גופנים