דף הבית > תשתיות > ילדי גדרה ממתינים לפתיחתו של גן השעשועים הבא

ילדי גדרה ממתינים לפתיחתו של גן השעשועים הבא

יצאנו לחפש את גן השעשועים הבא שייפתח בגדרה

גן השעשועים הבא הצפוי להיפתח בגדרה ככל הנראה לא יישרת את ילדי שכונת שפירא הצמאים למרחב משחק מזה שנים. הגן הבא כבר מוכן לקראתם של הדיירים העתידיים במזרח גדרה.

גדרה אינה משופעת בגני שעשועים. חלק מהקיים מתוחזק היטב וחלק הרבה פחות. ברחוב הארז, בסמוך לבית הספר שלהבות הנבנה במקום, הולכת ונשלמת בנייתו של פארק שעשועים חדש ורחב ידיים. ספסלים כבר יש, פיתוח סביבתי כבר יש ואפילו הצללה כבר נמתחה מעל מתקני השעשועים המתקדמים. הכל באדיבות משרד השיכון אשר מקים את הפארק כחלק מבנייתה של השכונה הסמוכה במסגרת פרויקט ‘מחיר למשתכן’.

בתמונת הכתבה – הפארק ברח’ ארז כפי שצולם לפני מספר שבועות

הבטחות מוקדמות

ראש המועצה המכהן, אשר במסגרת קמפיין הבחירות מיהר להבטיח את פתיחתו של פארק השעשועים הנבנה ברחוב הארז כבר בקיץ הקודם, לא חנך למעשה ולו גינת שעשועים אחת בשנים האחרונות.

 

“באוגוסט 2018 זה לרשותכם” הבטחות נמהרות?

שפירא עדיין בהמתנה

מאידך, גן השעשועים החסר ביותר הוא ללא ספק גן שעשועים בשכונת שפירא. לפני כשנתיים נשמעה מחאה רחבה מקרב תושבי השכונה שדרשו הקמת גן שעשועים לילדי השכונה. אל מחאתם נרתמה סיעת האופוזיציה אשר אילצה את המועצה להחלטה על הקמת הגן. מאז, אמנם נבחר למועצה אסף דרבה, חבר מועצה מקרב קהילת יוצאי אתיופיה, אבל התקדמות מעשית בשטח לכיוון גן שעשועים לתושבי שפירא – עדיין אין.

האזור הפוטנציאלי להקמת הגן בסמוך לשכונת שפירא

בימים האחרונים פרסם דרבה כי בעוד כחודשיים צפויה הנחת אבן פינה לגן המתוכנן. ייתכן וההקמה הצפויה מתבססת על תקציב בגובה 2.5 מיליון ₪ אשר אושרו לפני כשנתיים לטובת ‘שדרוג והקמת גני משחקים’. לא ידוע מהו היקף התקציב המתוכנן לגן בשפירא, הצפוי ככל הנראה להיבנות בסמוך לחורשה הצמודה לכיכר הבנים בכניסה לשכונה ולא ברור מתי יוקם.

 


בדוק גם...

שוב כתומה

עלייה נוספת ברמות התחלואה ביישוב, הרמזור של גדרה עלה חזרה לרמת תחלואה כתומה למרות מבצע …

שינוי גודל גופנים