דף הבית > ספורט > יום המרוצים

יום המרוצים

עשרות תושבי גדרה השכימו קום הבוקר והשתתפו במרוץ ‘חבר’ ומרוץ ‘הבוז’ולה’

סצנת הריצה בגדרה ממשיכה לפרוח.

הבוקר השכימו קום עשרות רבות של רצים, תושבי גדרה, המתאמנים ברובם בקבוצות מאורגנות והתייצבו על קו הזינוק של ממרוץ חבר המסורתי ומרוץ בוז’ולה אשר נערך לראשונה השנה בישראל.

מרוץ חבר, אשר כלל מקצים למרחקים של עד 15 ק”מ, הוא מרוץ המאורגן על ידי מועדון ‘חבר’ מועדון הצרכנות של משרתי הקבע וגמלאי מערכת הביטחון והוא נערך הבוקר לראשונה בפארק הירקון לאחר שבשנים האחרונות נערך בפארק שרון.

במרוץ השתתפו רבים מקרב משרתי ופורשי צה”ל המתגוררים בגדרה, בינהם גם קבוצת ‘הדרקונים’ אשר ברובה מורכבת מפורשי צה”ל. הקבוצה הגדולה ביותר אשר השתתפה בו מגדרה היא כמובן קבוצת הריצה של עזרRUN.

רצים בתחפושת בין הכרמים

במקביל נערך הבוקר גם מרוץ הבוז’ולה, מרוץ שהוא חלק מפסטיבל שלם, פסטיבל הבוז’ולה, אותו הפסטיבל שבו הופיעו אתמול אולאצ’יק ושמיר. אצני גדרה, חברי קבוצת הריצה של בני לבוב ועוד, הוי חלק מ-4000 הרצים אשר השתתפו במרוץ אשר נערך לראשונה בישראל. המרוץ הוא מרוץ ייחודי המתקיים באזורי כרמים הסמוכים למושבה והוזנק מכרם ברקן הסמוך לקיבוץ חולדה.

המרוץ, אשר כלל גם מקצה לחצי מרתון, ייחודי גם בכך שרבים מהמשתתפים בו עושים זאת לבושים בתחפושות שונות ומשונות אשר בוודאי לא משפרים את התוצאה ההישגית במרוץ אבל בוודאי משפרות את מצב הרוח.

זינוק למקצה הילדים של מרוץ הבוז’ולה מקורי בצרפת

בדוק גם...

שבועות במושבה

לקראת החג שיצוין בסוף השבוע, הפנינג חגיגי במושבה לקראת החג תערוף המועצה תהלוכה חגיגית על …

שינוי גודל גופנים