דף הבית > עכבר המושבה > יובל דיין חוזרת
עכבר המושבה תבלו

יובל דיין חוזרת

לאחר שהופעתה האחרונה שתוכננה בגדרה בוטלה בשל מחלתה, יובל דיין תעלה על במת המופעים הגדולה באזור ואומרת “לייקים לא ינהלו אותי”

דיין בברנר. יובל דיין תעלה על בימת המופעים של גבעת ברנר לאחר צאת החג, ביום חמישי ה 30/9.

הופעתה המתוכננת האחרונה של דיין בגדרה, שתוכננה להיערך בגדרה בפני מאות בודדות של תושבי המושבה באודיטוריום בית הספר רמון, בוטלה לאחר שנודע כי נדבקה בקורונה שעות ספורות לפני המופע.

ביום חמישי הבא, אם תרצה הקורונה ושאר המגבלות, תעלה דיין למופע גדול הרבה יותר על בימת המופעים הגדולה באזורנו, בימת המופעים של ברנר רוק בגבעת ברנר.

לייקים לא ינהלו אותי

לידיעות אחרונות סיפרה באחרונה דיין על החזרה בתשובה:

“היום אני דתייה. לא היה רגע דרמטי שבו בישרתי להורים שאני חוזרת בתשובה, בנפש שלי די הייתי שם תמיד. לפני שש שנים התחלתי לשמור שבת. פתאום קלטתי שהשירים הכי טובים שלי נכתבו במוצאי שבת אחרי שעשיתי הפסקה.

אני לא מוכנה שעניינים של מצעדים, צפיות ולייקים ינהלו אותי. הדלק שלי זה המפגש עם חייל שהגיע אחרי הופעה שלי לספר שכל הלילה הוא קפא מקור בבסיס ובכה כי החבר שלו נפצע, ואז הוא שמע את ‘עד שתחזור’ ואמר שזה החזיק אותו. או מישהי שעברה טיפולים כימותרפיים ומספרת לי שהשירים נתנו לה כוח להמשיך. בשבוע שעבר הופעתי במגידו. פתאום, בין השירים, נעמד בן־אדם בן 80, חובש כיפה ואומר, ‘אני אבשלום. כשהייתי חולה שלחת לי סרטון ברכה שאני אחלים, והנה החלמתי ובאתי”

יובל דיין בוטל

נדבקה, ביטלה, החלימה, תכבוש את בימת ברנר. יובל דיין

 

זכויות יוצרים
גדרה היום עיתונות חופשית

בדוק גם...

שוק האיכרים

שוק האיכרים

ביום שישי הקרוב – שוק איכרים ביער המאכל שוק האיכרים. ביום שישי הקרוב, יפתח שוק …

תגובה אחת

  1. לצערי זה לא ככ נקרא לחזור. המופע הקודם היה מסובסד והמופע הזה יקר פי 6 כמעט …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים