דף הבית > פוליטיקה > חשיפה! הגדרתי המתמודד לכנסת ה-22

חשיפה! הגדרתי המתמודד לכנסת ה-22

הפתעה נוספת עם הגשת רשימת כולנו-הליכוד לכנסת ה-22

אחרי שכמעט ומצא את גיסו ברשימת הימין החילוני, נרשמה הפתעה נוספת ליו”ר סניף הליכוד בגדרה, יואל גמליאל, כאשר לרשימת כולנו-הליכוד לכנסת ה-22 הצטרף איציק סבג, תושב גדרה וחבר תנועת הגדרתים.

מי אתה, איציק סבג?

סבג, 46, תושב גדרה הצעירה, נשוי למירי ואב לשלושה הוא עצמאי בתחום ייעוץ הבטיחות. באחרונה אף מקדם התאגדות של העוסקים בבטיחות להסתדרות העובדים.

סבג הוא חבר ותיק בתנועת הגדרתים ופעיל חברתי מוכר בגדרה. סבג כיהן כסגן יו”ר הנהגת הורי גני הילדים, ייסד ומנהל את פורום הפייסבוק הקהילתי ‘כיכר המושבה’. למפלגת ‘כולנו’ הצטרף דרך פעילותו המשותפת עם עו”ד סהר פינטו, יו”ר גדרתים, ששימש היועץ המשפטי של המפלגה.

“להמשיך את המהפכה החברתית”. איציק סבג משמאל עם סהר פינטו, יו”ר גדרתים והיועמ”ש של מפלגת כולנו ועם יואב רפאל, מנכ”ל המפלגה

מספר 7 ברשימת כולנו

עם החיבור של מפלגת ‘כולנו’ ומפלגת ‘הליכוד’ עזבו את ‘כולנו’ מספר חברי כנסת לשעבר שהיו ברשימת המפלגה לכנסת ה-21 וחברים במקומות הנמוכים יותר התקדמו מעלה. כך מצא עצמו איציק סבג ממוקם במקום ה-7 ברשימת כולנו שהשתלבה ברשימת הליכוד.

ותיקי גדרה מתקשים לזכור מתי כיהן בכנסת ישראל חבר כנסת שהתגורר בגדרה. גם בכנסת ה-22 לא צפוי מצב זה להשתנות נוכח מיקומו של סבג במקום ה-68, מקום שלכל הדעות אינו מקום ראלי ברשימת כולנו-הליכוד.

כחלון ונתניהו. האם החיבור יצדיק את עצמו בקלפי?

“להעלות את גדרה בסדר העדיפות הלאומי”

“אני שמח על הכבוד הגדול שנפל בחלקי” אומר לנו איציק “להיות חלק משימור מורשת מפלגת כולנו אשר החלה במהפכה חברתית, מהפכה שאני מקווה שתמשך גם בכנסת הקרובה וגם מעבר לכך.”

“ברור לי שהמקום שבו אני ממוקם אינו מקום ראלי” מבהיר סבג “אך עדיין, אני משוכנע שעצם השילוב של תושב גדרה ברשימת הליכוד עשוי להעלות את גדרה בעתיד הקרוב בסדר העדיפות הלאומי למקום ראוי יותר למושבה. מקום שלא הצלחנו להגיע אליו בעשור האחרון.”

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

בית החולים קפלן

עליה במאושפזי הקורונה

בבית החולים קפלן מודאגים מהעלייה העקבית בהיקף חולי הקורונה המאושפזים במחלקה הייעודית מאושפזי קורונה בקפלן …

שינוי גודל גופנים