דף הבית > חינוך > חשיפה בהסעה מבית הספר
חשיפה בהסעה שער

חשיפה בהסעה מבית הספר

אירוע חשיפה לחולה מאומת בהסעה מבתי הספר התיכונים בגדרה לבני עי”ש

חשיפה בהסעה. בהתאם לתחזיות, גם בגדרה, החלו עם תחילת הלימודים ביום רביעי השבוע אירועי חשיפה לחולים. כמצופה התלמידים וההורים למדים על אירועים בהם תלמידים חולים פעילים בקורונה שלא ידעו זאת בעת האירוע שהו במחיצת תלמידים נוספים הנדרשים בשל כך להיכנס לבידוד.

כך בדיוק התרחש כבר אתמול בהסעה מרוכזת שאוספת בכל יום את תלמידי התיכונים מכלל גדרה לבני עי”ש. יישוב אשר מזה שנים ארוכות שולח את תלמידיו לבתי הספר התיכוניים בגדרה.

חשיפה בהסעה

נחשפו תלמידים משלושה בתי ספר שונים

בתי הספר הם נאספו התלמידים להסעה האמורה הם בית הספר התיכון החדש תיכון רות, בית הספר התיכון רמון ובית הספר האזורי דרכא בגין.

כלל הורי התלמידים אשר השתמשו בהסעה המדוברת קיבלו הודעה ממשרד הבריאות המבהירה כי עליהם להכניס את התלמידים לבידוד. הבידוד נדרש למשך שבועיים עד לתאריך 15/9.

מבודדים

עלייה חדה במבודדים. מספר המבודדים באזור על פי נתוני משרד הבריאות 

עלייה חדה במספר המבודדים

בשל אירוע זה ואירועים דומים שהתרחשו ככל הנראה בחלק מכיתות בתי הספר במושבה, עלה בחדות מספר המבודדים בגדרה ועומד עם הכניסה לראש השנה על 355. בבני עי”ש עומד מספר המבודדים על 94.

בתוך כך נרשמו מגמות מעורבות בנתוני התחלואה בקורונה בגדרה כאשר מספר החולים הפעילים ממשיך בירידה אך מנגד מספר המבודדים נמצא בעליה, בין השאר גם בשל האירוע המדובר.

שמרו על הוראות הקורונה.

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

קירשנר מדבר

הרשות להעלאת מחירי הירקות והפירות

כתבת חדשות 13 חושפת את הכוחות שמאחורי המאבק המשפטי לסגירת משק קירשנר אמש שודרה כתבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים