חשיפה בבית הכנסת?

משרד הבריאות מפרסם 4 אירועי חשיפה במהלך יומיים באותה הכתובת ברחוב ויצמן במושבה

מספר הנדבקים החדשים ממשיך לעלות בקצב גבוה במדינה כאשר אתמול היה היום השלישי בשבוע האחרון שבו נרשמו יותר מ 2000 נדבקים חדשים במדינה.

בגדרה היקף הנדבקים נמצא בעלייה מתונה ומתמדת, מאז הפרסום האחרון זוהה נדבק אחד נוסף ומספר הנדבקים הכולל עומד על 148 תושבים. לצד הנדבקים גם מחלימים נוספים מדווחים לשמחתנו בגדרה ומספר החולים הפעילים נמצא בירידה ועומד על 64 תושבים בלבד, זאת אחרי שהיה מעל 70 חולים במהלך השבוע האחרון.

לצד היקף הנדבקים הנמוך, היקף מקומות החשיפה הולך ומתרבה בדיווחי משרד הבריאות, ייתכן שבשל שיפור יסודיות הדיווח עם כניסתו לתפקיד של הממונה העליון על המאבק בקורונה, פרופ’ גמזו.

9 אירועי חשיפה על המפה ביממה האחרונה

אחרי שהבוקר התפרסמו 5 אירועי חשיפה ב-4 נקודות שונות, מתפרסם היום באתר משרד הבריאות על 4 אירועי חשיפה נוספים אשר כולם התרחשו באותה הכתובת – ויצמן 53 במושבה, כתובתו של בית הכנסת סיני.

גם אירועים אלו מתפרסמים כ-10 ימים לאחר התרחשותם ובמובן קצב זרימת הנתונים אל התושבים שייתכן ונדבקו לחולה המאומת במקום יש עדיין צורך בהאצה משמעותית של התהליך.

זהו אירוע החשיפה הראשון שנרשם לכאורה בבית כנסת ביישוב מאז תום הגל הראשון שבמהלכו נרשמו מספר אירועים בבתי כנסת ברחבי גדרה.

כלל פרטי אירועי החשיפה מעודכנים במפת הקורונה של המושבה.

עוד ועוד אירועי חשיפה עולים על מפת הקורונה של המושבה

 


בדוק גם...

גבייה מוקדמת

משבר הקורונה עדיין כאן ואף אחד לא יודע להבטיח האם שנת הלימודים תוכל להיפתח כמתוכנן, …

שינוי גודל גופנים