דף הבית > ספורט > חלם זה כאן

חלם זה כאן

התנהלות לא מקצועית בהזמנת ציוד כושר לאולם הספורט ברמון צפויה לגרום לעיכוב משמעותי בתכנית וכרוכה בעלות מוספת משמעותית

אולם הספורט של בית הספר רמון נפתח בשנה האחרונה לאחר עיכובים בתהליך הבניה אך מסתבר שהפרויקט טרם הסתיים ובשל התנהלות בלתי מקצועית צפוי להארך עוד זמן רב.

במבנה, לצד אולם הכדורסל המרכזי, מתוכנן חדר כושר גדול ובו תוקצב מתקן אימונים מתקדם Multi-Trainer אשר נרכש ייעודית עבור האולם מספק בחו”ל על פי מידות החדר. את רכישת הציוד תקצבה המועצה סכום של כ-340,000 ₪, אשר מחציתו מומן מכספי המועצה להסדר ההימורים בספורט וחלקו מכספי המועצה המקומית.

הציוד כבר הגיע אך התקרה נמוכה מידי

השבוע נודע, אחרי שהציוד כבר הגיע לארץ, כי הציוד מותאם להתקנה בחדר עם תקרה בגובה 3 מטר לפחות ואילו בחדר המיועד התקרה היא בגובה 2.60 מטרים בלבד.

התנהלות החלמאית האמורה אינה הראשונה הכרוכה באולם החדש. מסתבר שהאולם, אשר מכיל יותר מקומות ישיבה מאולם שוש הישן ברוב כצנלסון והינו ראוי הרבה יותר לארח את משחקי הליגה של הקבוצות השונות אינו יכול לשמש אותן בשל בנייתו שלא על פי התקינה הנדרשת בתקנון הליגה.

המולטי טריינר כבר כאן אבל התקרה נמוכה מידי. תמונת אילוסטרציה

טעות על טעות

לא ברור מה יהיה משך הדחייה ומה יהיה גובה העלות המוספת שתידרש המועצה לשלם עבור תיקון הטעות התכנונית אך ברור שזו אינה הטעות הראשונה. את האודיטוריום שנחנך לפני כשנה וחצי באותו בית הספר פתחו כ-5 שנים לאחר תום הבנייה בשל העדר מערכת כיבוי אש תקנית במקום, זאת למרות שהיה ידוע במועד הבנייה שמערכת זו נדרשת לאולם בגודל הנבנה. הליכים משפטיים בנושא עדיין נמשכים.

ספק אם מי מגורמי המקצוע והפיקוח המעורבים בנושא היה מזמין ארון לחדר השינה הפרטי שלו לפני מדידת גובה התקרה אבל כאשר מדובר בכספי ציבור והיכולת לפצות על מחדלים מסוג זה בגביית עוד מיסי ארנונה קיימת, המחדלים מצטברים.

 

בדוק גם...

בשורה טובה לחג

לראשונה ירידה במספר החולים. מספר החולים במושבה ירד ל-31. 39 תושבים בלבד בבידוד, עשרות אלפים …

שינוי גודל גופנים