דף הבית > קהילה > נוער > חלוקת התמיכה שלכם בתנועות הנוער

חלוקת התמיכה שלכם בתנועות הנוער

הוועדה לחלוקת תקציבי התמיכה של המועצה בתנועות הנוער לשנת 2019 פרסמה את אופן חלוקת כספי הציבור לתמיכה בתנועות הנוער. 5 תנועות נוער יקבלו סיוע. ‘מכבי צעיר’ הרבה מעל כולן

ירידה דרמטית בכספי התמיכה שיקבלו תנועות הנוער השונות הפועלות בגדרה. כספים המחולקים מתוך כספי הארנונה הנגבים מכל התושבים, מחולקים על פי קריטריונים שנקבעים במועצה על ידי וועדת התמיכות ויעלו לתיקוף מליאת המועצה בימים הקרובים.

בשנת 2018 הסתכמו כספי התמיכה ב 424,000 ₪ לאחר שבתקציב 2018 אושרה תמיכה נרחבת לאור התעקשותה של האופוזיציה להגדיל את התמיכות לסכום משמעותי. החלוקה אז חולקה ל-6 תנועות נוער: מכבי צעיר, הצופים, בני עקיבא, שלבים, אחרי בשטח ועזרא.

בשנת 2019 טרם קיבלו התנועות כל תמיכה. היום אנחנו מפרסמים שבסוף פברואר, חודשיים לתוך שנת 2020 צפויה מליאת המועצה לאשר את חלוקת התמיכה המסתכמת ב 150,000 ₪ בלבד בדיעבד לשנת 2019.

תומכים אבל פחות

תקציב התמיכה בתנועות הנוער כמעט ובוטל לחלוטין לאחר שבתום 2019 תכננה המועצה לנתב את כל היקף התקציב שתוכנן לתנועות הנוער לשימושים אחרים. רק לאחר ערעור של ראשי התנועות המרכזיות במושבה הוחלט לכנס את הוועדה ולחלק את התמיכות לאחר שצומצם הסכום ל 150,000 ש”ח בלבד.

את התקציב המצומצם יחלקו הפעם ל-5 תנועות אשר הגישו את בקשות התמיכה ונבחנו לפי ארבעה פרמטרים: מספר החניכים בתנועה, אופי הפעילות, היקף התרומה לקהילה ועל פי היקף הפעילות.

לא נשאר כסף לתמיכה בתנועות הנוער. ראש המועצה גמליאל

הוועדה חילקה את הכסף על פי ניקוד הקריטריונים. המליאה תתבקש לאשר

על פי הניקוד שנתנו חברי הוועדה לתנועות השונות הוחלט להגדיל את הנתח היחסי של תנועת מכבי צעיר ל-38%, חלקה של תנועת בני עקיבא ותנועת עזרא ולצמצם את הנתח היחסי של תנועת הצופים מ 25% ל 18% בלבד. תנועת הנוער העובד והלומד תקבל תמיכה לראשונה.

תנועת הנוער אינטראקט לא תקבל כספי תמיכה.

מכבי צעיר בראש. חלוקת התמכות המתוכננת לשנת 2019

מליאת המועצה אשר תתבקש לאשר את החלוקה תתכנס ביום רביעי הבא, בשעה 18:00 במנהל ההנדסה.

 

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

כשמיכאל פגש את יובי

נפגשים בבית הנשיא

מיכאל בן שיטרית ויובי תשומה כ”ץ נפגשו בבית הנשיא בערב לכבוד פורום 929, פורום לימוד …

שינוי גודל גופנים