דף הבית > קורונה > חולה נוסף, מחלים נוסף

חולה נוסף, מחלים נוסף

גדרה בגל שני. שוב חולה נוסף אותר בגדרה

גדרה מצטרפת ליישובים בהם חוזרת תחלואת הקורונה להרים את הראש, חולה שני אותר השבוע במושבה. לא ידוע האם ההדבקות קשורה לחולה הקודם שאותר בגדרה בתחילת השבוע.

הקורונה מאחורינו, הנגיף עוד כאן

למרות שהפרסומים הרשמיים של המועצה פסקו, הנגיף לא פוסח על המושבה וחולה שני אותר השבוע ביישוב.

המועצה המקומית, אשר עד לפני מספר שבועות עדכנה את התושבים בהיקף התחלואה ובמידע לגבי נקודות החשיפה לקורונה הפסיקה לפרסם מידע רשמי בנושא ואף טרחה לפרסם חוברת מהודרת עם סטטיסטיקות המסכמות את המאבק בקורונה. חברי הקואליציה אפילו העניקו לראש המועצה תעודת הוקרה על פועלו במהלך המשבר.

עם זאת, הנגיף לא נראה שמתרשם מהסיכומים וחוזר להדביק תושבים נוספים, כפי שקורה בהיקפים שונים ביישובים רבים מאוד ברחבי המדינה.

נפסקו הדיווחים הרשמיים מטעם המועצה. מפת הקורונה ממשיכה להתעדכן

מחלים אחד נוסף

בתוך כך פרסם משרד הבריאות עד כה סך הכל חמש נקודות חשיפה בגדרה ובסביבתה בשל החולים האחרונים שאותרו באזור. לא פורסמו נקודות חשיפה חדשות בשל החולה החדש שאותר.

היקף התחלואה עד כה בגדרה הגיע ל-58 נדבקים בסך הכל. עד כה הספיקו להחלים 54 חולים כאשר חולה נוסף התבשר על החלמתו המלאה ביממה האחרונה. בסך הכל במושבה 3 חולים פעילים.

ממשיכים להיבדק בקצב גבוה. דרוג שיעור הבדיקות ביחס להיקף התושבים

ממשיכים להיבדק

תושבי גדרה ממשיכים, ככלל, להיזהר וממשיכים להיבדק בשיעורים גבוהים ביותר.

במהלך השבועיים האחרונים נבדקו כ-550 תושבים נוספים למניין הנבדקים שעומד על כ-15% מאוכלוסיית היישוב. מתוך היישובים הגדולים (מעל 20,000 תושבים) מדורגת גדרה במקום הרביעי במדינה לאחר בני ברק, אלעד ושדרות מבחינת שיעור הנבדקים.

שמרו על תקנות הקורונה למניעת המשך התפרצות הנגיף!


בדוק גם...

יום עיון בנושא סוכרת התקיים במאוחדת מחוז דרום

מחלקת ריפוי בעיסוק במחוז דרום במאוחדת קיימה יום עיון בנושא סוכרת בהשתתפות נציגות של מרפאות …

שינוי גודל גופנים