דף הבית > ספורט > חוזרים למגרש!

חוזרים למגרש!

אחרי השבתה ממושכת והגעה להסכם עם המועצה המקומית חוזרת מכבי הביל”ויים גדרה להתאמן. עונת המשחקים ננעלה

אחרי חודשים של השבתה בשל מגבלות הקורונה, ולאחר שבועות נוספים של עיכובים בשל מחלוקות כספיות מתמשכות בין אגודת מכבי הביל”ויים גדרה בכדורסל לבין המועצה המקומית, הילדים חוזרים לכחול צהוב ולאולמות האימונים.

בימים האחרונים הצליחו באגודה להגיע להסכם עם המועצה המקומית גדרה באשר לסכום הנגבה מהאגודה עבור זכותה שימוש באולמות הספורט ביישוב. לאחר שבועות של השבתה בשל המחלוקת הכספית, חוזרת האגודה להתאמן לעוד חודש אחרון של העונה לפני כניסה לחופשת הקיץ במהלכה מתכננים לחדש את מסורת מחנות הכדורסל.

“שמחים לבשר כי…”

בהודעה שפרסמו באגודה להורים עדכנו:

“אנו שמחים לבשר שהחל מיום רביעי הקרוב (3 ביוני 2020) חוזרים לאימונים לחודש מלא אחד ומיד אחריו יחלו מחנות הקיץ.

האימונים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והנחיות האגודה שנשלחו בקבוצות ה-whatsapp.”

העונה האבודה

עם זאת, עונת המשחקים שנקטעה באיבה בשל הקורונה אבודה. הקבוצות השונות של האגודה, אשר חלקן כיכבו בצמרת טבלאות הליגה וקיוו להגיע רחוק בהתמודדות על אליפות הליגה, כבר לא יצליחו לעשות זאת העונה. איגוד הכדורסל הישראלי הודיע לפני כשבוע על החלטתו לנעול את הליגות השנה בשל התקופה הממושכת שבהמלכה נמנעו המשחקים בשל הקורונה. הילדים חוזרים להתאמן ללא האלמנט התחרותי המשמעותי של ליגת המשחקים.

כך או כך מקווים באגודה שכלל המתאמנים הרבים שהיו רשומים באגודה טרם הכניסה לשגרת הקורונה, יחזרו לפקוד את המגרשים ומבטיחים למתאמנים והוריהם להקפיד על כל כללי הבריאות הנדרשים כדי לצמצם את הסיכוי להפצת הנגיף במהלך שגרת האימונים.

 


בדוק גם...

סוף גל שני בגדרה?

2 נדבקים חדשים בלבד ביממה האחרונה בגדרה. האם הגל השני מאחורינו? כמצופה, הסגר הכללי הנרחב …

שינוי גודל גופנים