זינוק נוסף בהיקף הנדבקים

משרד הבריאות מפרסם את תמונת המצב של המאבק במגיפה. נפטר ראשון בן 88 מדיירי בית האבות בירושלים, 883 נדבקים בסך הכל ובינהם אושיות תרבות וספורט ישראליים

המספרים ממשיכים לנסוק. לאחר שאתמול התפרסם היקף נמוך יחסית של נבדקים חדשים, פרסם משרד הבריאות את תמונת המצב העדכנית המצביעה על 178 חולים חדשים שאותרו מאז אתמול. לצד העלייה בחולים, גם מספר המחלימים מתחיל לעלות – 36 מחלימים באופן מלא עד כה. המלחמה בקורונה – תמונת מצב לא סופית:

היקף החולים וחלוקת אופן האשפוז בהם. נתוני משרד הבריאות העדכניים

883 חולים. התפתחות היקף החוים במדינה בימים האחרונים

“מרגיש הרבה יותר טוב”

בין הנבדקים גם מפורסמים ישראליים. טוביה צפיר פרסם הבוקר סרטון מהבידוד הביתי שבו הוא נמצא לאחר שחלה בנגיף ובו הוא מעיד כי ‘מרגיש הרבה יותר טוב ומקווה לחזור לבמות במהרה’. בבית”ר ירושלים הכניסו את ההנהלה הבכירה לבידוד לאחר שמשה חוגג בעלי הקבוצה אותר כחולה קורונה גם הוא.

החוסים ממתינים לבדיקות

בגדרה ממשיכים להיות מודאגים מהתפרצות לאור החשיפה הנרחבת של תושבים לשני המקרים האחרונים בהם חולי קורונה מאומתים שהו בציבור בבית חב”ד ובמעון עלה מוריה ברחוב לוינסון. רשימת הנקודות בהם היתה חשיפה לחולי קורונה באזורנו התעדכנה בהתאם:

משפחות החוסים במעון עלה גדרה אשר מודאגות מאוד מהחשיפה למטפלת שהיתה במגע קרוב עם חלק מהחוסים ודורשות בדיקות מקדימות לנגיף לכל הילדים שחסו במעון.

הרשימה מתארכת. רשימת המקומות והזמנים בהם היו מקרי חשיפה לחולי קורונה באזורנו

 

בדוק גם...

שאשא ביטון בגדרה

חברת הכנסת ויו”ר ועדת הקורונה הגיעה היום לביקור בגדרה, פגשה בעלי עסקים ואת פעילי תקווה …

שינוי גודל גופנים