דף הבית > קורונה > זינוק במספר המבודדים בגדרה

זינוק במספר המבודדים בגדרה

לאור החשיפה לזוג חולים מאומתים בבית חב”ד במהלך סוף השבוע שעבר עלה מספר המבודדים בגדרה ל 224

עד כה אותרו 4 חולי קורונה בגדרה, 2 מהם שהו במהלך סוף השבוע האחרון בבית חב”ד ברחוב יסמין. ככל הנראה בשל החשיפה לקהל המתפללים נדרשו עשרות תושבים נוספים להיכנס לבידוד מיד לאחר שנודע דבר החשיפה של הציבור לנגיף במהלך התפילה.

אל המובדדים בשל החשיפה כאן בגדרה, מצטרפים גם תושבים אשר קטעו את הטיול בדרום אמריקה וחזרו או הוחזרו בטיסות אלעל הבוקר לאחר שמדינות דרום אמריקה החלו לסגור את שעריהן בפני תיירים.

בנוסף פרסמה המועצה כי 4 תושבים נמצאים במהלך בדיקה לנגיף לאחר שגילו תסמיני מחלה.

קורונה מעון מוריה

בתוך כך נודע כי החוסים במעון מוריה בגדרה, מעון שבו שוהים ילדים בעלי צרכים מיוחדים, נחשפו למטפלת במקום אשר זוהתה כחיובית לנגיף הקורונה. בשל הקרבה הגבוהה של המטפלות במקום לילדים החוסים במעון קיים חשש כבד להדבקות של חוסים בנגיף.

705 חולים בישראל

בתוך כך עלה מספר החולים המאומתים במדינה ל-705 ובינהם 10 חולים קשים. המספר צפוי לעלות עוד יותר בהמשך היום לאחר שיתפרסמו תוצאות הבדיקה של אלפי הבדיקות שנערכו אתמול.

‘היבדק וסע’

החל מהבוקר החלה לפעול גם התחנה הראשונה של ‘היבדק וסע’ בחניון של גני התערוכה בתל אביב. אל החניון מוזמנים אך ורק תושבים אשר דיווחו על תסמיני מחלה או שהוחלט שיש לבדוק אותם להימצאות הנגיף בגופם על ידי רשויות הבריאות. תושבים שלא קיבלו קוד זימון לא יוכלו להיבדק. אין להגיע למתחם ללא הזמנה ייעודית.

מטוש דרך החלון. עמדת בדיקת ‘היבדק וסע’ סטייל דרום קוריאה בחניית גני התערוכה בתל אביב

בדקו האם נחשפתם:

האזורים הידועים בהם היתה חשיפה לחולה קורונה מאומת במהלך השבועיים האחרונים נכון לשעה זו:

 

 


בדוק גם...

צניחה בזכאות לבגרות 5 יחידות

ירידה בשיעור הזכאים לתעודת בגרות הכוללת חמש יחידות מתמטיקה מדוח של רשת ערי מצוינות עולה …

שינוי גודל גופנים