דף הבית > קהילה > וועדת ההנחות מתכנסת

וועדת ההנחות מתכנסת

וועדת ההנחות לקייטנות המועצה מתכנסת- מבקשי ההנחות מסרבים לחשוף פרטים אישיים

מחאת הקייטנות מגיעה לנקודת מבחן. וועדת ההנחות צפויה להתכנס בימים הקרובים ואילו תושבים רבים מסרבים להגיש את טפסי הבקשה “הפולשניים”.

בשבועות האחרונים סוערות הרוחות בקרב ההורים העובדים הנערכים לקראת חודשי החופש הגדול. ההורים מוחים על מחירים מופקעים לקייטנות הציבוריות בגדרה.

הצעות האופוזיציה בנושא לאשר סבסוד לקייטנות לכולם כפי שהוצא ואושר בשנה שעברה נפסלה בהצבעת רוב במליאת המועצה. הצבעה אשר הותירה להורים המבקשים הנחות רק את האפשרות להגיש טופס בקשת הנחה.

טופס מפורט

לפני ימים אחדים פרסמה המועצה את הנהלים בנושא ואת הטופס שנדרש למלא כל מבקש.
על פי הטופס מתבקשים התושבים להצהיר על הכנסותיהם מככל ערוצי ההשתכרות, גרושים נדרשים להוכיח בהגשת חוזה את גובה המזונות, נשואים נדרשים לתלושי השכר של שני בני הזוג, עצמאיים להגשת שומות המס, מטופלים על ידי השירותים הסוציאליים נדרשים להגשת דוחות עו”ס והורים לילדים עובדים נדרשים להגיש גם את תלושי השכר של ילדיהם.

“אין לי מושג מי יושב בועדה הזו”

לגדרה היום הגיעו תלונות של הורים המוחים על ה”פלישה” של המועצה לחייהם הפרטיים.
“אין לי מושג מי יושב בוועדה הזו ולאן המידע הזה עלול להתגלגל.” אומר אחד התושבים “זה לא צריך לעניין אף אחד מה כתוב בהסכם הגירושין שלי.”

מס קייטנות לכולם

“מצאו כאן את הפטנט” מוסיף תושב אחר “מפרסמים שייתנו עשרות אלפי שקלים הנחה לכל מי שצריך כדי להשתיק אותנו ובפועל הם דואגים לכך שרבים ממי שצריכים לא יגישו בקשה בכלל וכך מטילים את מס הקייטנות כאן על כולנו, והמושבה שותקת.”

אפשר גם אחרת

מנגד, מוכיחים השבוע בגן יבנה השכנה שאפשר גם אחרת. ראש מועצת גן יבנה פרסם כי החליט על סבסוד בגובה מאות אלפי שקלים למחיר הקייטנות כך שכל תושב, מבלי להזדקק לבקש ומבלי להדרש להוכיח דבר, יזכה לסבסוד אשר יגביל את מחיר הקייטנה לחודש מלא למתחת ל1000 שקלים.

המבקשים להגיש בקשה להנחה יכולים למצוא את הטופס באתר המועצה. הגשת הטפסים למרכז אופק עד מחר 6/6/19 בשעה 19:00. המבקשים לבחון קייטנה פרטית מוזמנים להיעזר בקטלוג הקייטנות.


בדוק גם...

מעל 500 נדבקים בגדרה

100 נדבקים נוספים במושבה בתוך שבוע בלבד, פיקוד העורף נפרס ביישוב למשימות הסברה קצב ההתפשטות …

שינוי גודל גופנים