הצילו

ראש המועצה במכתב קריאה לעזרה לשר התשתיות בשל משבר תשתיות החשמל בגדרה

האם בגלל בעיות חשמל במחלף גדרה?

האם בשל עומס על רשת החשמל הנוצר בשל השכונה החדשה?

בחודשים האחרונים מתרבות הפסקות החשמל המדרדרות את איכות החיים בגדרה וגם ביישובי הסביבה דוגמת מושב קדרון הסובל מבעיות דומות.

סבלנותם של תושבי גדרה פקעה והם דורשים בכל תוקף תיקון יסודי של התשתיות. חלק מהתושבים אף החלו להתארגן לתביעה ייצוגית כנגד חברת החשמל.

“לצערי הפגישות אינן מניבות פרי”. הפנייה להתערבות השר שטייניץ לאחר אי ההצלחה לכאורה בפתרון הבעיה מול חברת החשמל

על ההבדל שבין המים לחשמל

שלא כמו בסוגיית תאגיד המים, שבו מחזיקה המועצה כמעט 20% בעלות ונהנית מהכנסותיו, בחברת החשמל אין ככל הידוע מניות למועצה המקומית אשר מצטרפת לקריאה לתיקון מידי של התשתית.

צפופה ומעמיסה את רשת החשמל? שכונת גולדה מאיר הניבנית במזרח המושבה (בצילום מלפני מספר חודשים)

האם הבעיות בשל חוסר הערכות מספק לשכונה החדשה?

במכתב שפרסם ראש המועצה המקומית גדרה לשר התשתיות מודה ראש המועצה כי אינו מצליח להביא את חברת החשמל לכדי תיקון מידי של הבעיה שאותרה לדבריו בקו מתח הקשור במחלף גדרה, זאת למרות שחלפו יותר מ-6 שנים מאז שנחנך המחלף.

עוד במכתב מדגיש ראש המועצה כי המושבה המונה לדבריו כבר קרוב ל 30,000 תושבים צפויה לגדול בקרוב בכ 6000 תושבים נוספים, תושבים שכבר החלו מאכלסים את שכונת גולדה מאיר החדשה במזרח המושבה.

על פי חלק מהערכות חוסר הערכות תשתיתי מספק לכניסתם של אלפי דיירים אלו שהחלו לאכלס את שכונת גולדה במזרח המושבה הוא הסיבה לחוסר יציבות רשת החשמל. נראה שעוד הרבה לפני שיורגש העומס בכבישים כתוצאה של הוספת 6000 הדיירים במזרח המושבה ללא הוספת כניסות ויציאות חדשות ליישוב, מורגש כבר עומס על רשת החשמל המקומית.

 

 

בדוק גם...

יירוטים בשמי גדרה

חיסול ממוקד – פטריות עשן בשמי גדרה

התקיפות נמשכות, מטחי רקטות נוספים לעבר האזור לאחר סיכול ממוקד נרחב ברצועת עזה לקראת השעה …

שינוי גודל גופנים