דף הבית > גדרה השבוע > הציור שמאחורי הביקור

הציור שמאחורי הביקור

הסיפור המרגש שמאחורי ביקור התנחומים של תושבי גדרה בבית הנשיא

אמש ביקרה משלחת של תושבי גדרה, הורים וילדים, בראשות חברת המועצה דורית בן בוחר, בבית הנשיא לביקור תנחומים. הנשיא קיבל את פניהם באופן אישי כפי שהובטח על ידי בית הנשיא, לחץ את ידיהם של כל המבקרים והודה להם בחום על הביקור ודברי הניחומים.

משלחת הניחומים מגדרה בכניסה לבית הנשיא

הנשיא התרגש במיוחד מהמחווה של ילדי כיתה ה’ בבית הספר קשת, מחווה שלמעשה היא אשר עומדת מאחורי הביקור מלכתחילה.

דיוקן פרי עטו של בן 11

מי שיזמה את הביקור היא יפית ליבוביץ’, תושבת גדרה ואם לתלמיד הלומד בבית ספר קשת. יפית הציעה למחנכת הכיתה שהילדים יכתבו, יציירו ויביעו את תחושותיהם לגבי פטירתה של רעיית הנשיא. מחנכת הכיתה, רותם בלולו, נענתה והילדים הכינו חבילה שבתוכה ציור דיוקן מקורי של נחמה ריבלין ז”ל, ציור אשר ציור על ידי יהלי כהן, תלמיד כיתה ה’ בבית הספר.

החבילה של בית הספר קשת בדרך לנשיא המדינה

 

יפית, שחיפשה דרך להעביר לנשיא את החבילה פנתה לחברת המועצה בן בוחר אשר נענתה מיד לאתגר ושכנעה את ראש המועצה לתקצב הסעה לתושבי גדרה לביקור הניחומים שבמהלכו יעניקו את החבילה לנשיא. וכך אכן היה.

“הבטחתי לילדים”

“הבטחתי לילדים שאמצא דרך להעביר את החבילה לנשיא” אומרת יפית לגדרה היום “פניתי לדורית ושאלתי האם קיים סיכוי לנסות ולבקש מהמועצה עזרה בהסעה כך יוכלו תושבים להגיע ולנחם. הופתעתי מהמהירות בה ניתן אור ירוק לעניין. היה ערב מדהים, ערכי, כזה שייחרט עמוק בחדרי הלב.”


בדוק גם...

שוב כתומה

עלייה נוספת ברמות התחלואה ביישוב, הרמזור של גדרה עלה חזרה לרמת תחלואה כתומה למרות מבצע …

שינוי גודל גופנים