דף הבית > צרכנות > הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך !

הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך !

בעלי עסקים בגדרה? תגידו שלום למציאות חדשה. השבוע הוקם “הפורום הכלכלי של גדרה”, אשר יפעל בתוך איגוד לשכות המסחר, ויהווה עבורכם את הכתובת לכל דבר ועניין. מה האינטרס? שלבעלי העסקים יהיה טוב יותר.

מוזמנים להצטרף בקליק לקבוצה ולהיות תמיד הראשונים לדעת!

השבוע (יום ג’ 22.8.17) התקיים מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין בעלי עסקים בגדרה. במהלך המפגש התקבלה ההחלטה המשמעותית להקים את “הפורום הכלכלי של גדרה”, אשר יפעל תחת מסגרת הפעילות של איגוד לשכות המסחר, ויקבל את סל השירותים הרחב אותו היא מציעה לחברים בקהילה העסקית. “הפורום הכלכלי של גדרה”, יהווה מנוף לצמיחה אישית, מקצועית ועסקית, יספק עתיד טוב יותר לכלל העסקים בגדרה ויסייע לפיתוחה וצמיחתה הכלכלי של העיר גדרה.

כזכור, לפני כחודש, נקרא נשיא לשכת המסחר לבקשת חבר המועצה עו”ד סהר פינטו בעל משרד עצמאי לגדרה על מנת לסייע לקהילה העסקית בגדרה. לראשונה עם בעלי עסקים בגדרה, שמע על האתגרים וההתמודדויות המורכבות הניצבות בפניי העסקים בעיר, ויחד נבחנה האפשרות לצאת לדרך משותפת ולייצר אופק חדש לבעלי עסקים בגדרה וזאת לאחר שהתגבשה החלטה מצד בעלי העסקים לקחת את גורלם לידיהם ולהתאגד יחדיו . והשבוע, כאמור, הוקם הפורום הכלכלי במעמד נשיא הלשכה מר דרור אטרי.

במפגש מייסדים התקיימו בחירות ליו”ר והנהלת הפורום הכלכלי בגדרה, בהם נבחרו היו”רים החדשים של הפורום, רותם דרור, זכיינית ובעלים “אנגלו- סכסון” גדרה, גן יבנה, בני עייש והמושבים, ושלומי לזימי, סטארטאפיסט ויזם בתחום ההון- סיכון ופעיל ציבורי בגדרה. עוד נבחרו הוועד המנהל של הפורום : ערן גרף, יועץ עסקי לגופים גדולים, עו”ד ורו”ח שאול סולומון, מומחה למיסים ודיני עבודה, איציק סבג, בעל עסק לייעוץ בתחום בטיחות באש, ניר פרץ, מנהל אינדקס עסקים בגדרה ועורך העיתון הדיגיטלי גדרה היום, ארז לוי וגבי ביטון בעלי עסקים בעיר.

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי: “נקראנו לכאן, כאיגוד לשכות המסחר, על מנת לספק מסגרת פעילות תומכת עבור בעלי העסקים בגדרה, וכדי לייצר תהליך שיוביל לעתיד יותר, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, עבור החברים בקהילה העסקית.

לשכת המסחר הינה גוף ציבורי, א-פוליטי, בלתי תלוי וללא כוונות רווח, המהווה הבית של העסקים בישראל. אנו רואים ברשות המקומית שותפה אמתית להובלת עשייה משותפת למען הקהילה העסקית בגדרה ופיתוחה הכלכלי. בעלי עסקים הם אלו שמובילים ויוצרים את הצמיחה הכלכלית. הכוח שלנו טמון ביכולת ההתאגדות שלנו, והקמת הפורום הכלכלי של גדרה, יהווה כוח משמעותי לעסקים בגדרה. אנו באיגוד לשכות המסחר, מספקים את התנאים האופטימליים לתמיכה, לסיוע ולליווי של בעלי עסקים, ובטוחים שעם הפורום הכלכלי נצליח לייצר שפע של שגשוג אישי, מקצועי ועסקי ונהווה כתובת מכוונת ומסייעת לחברנו. אין ספק שמגיעה מילה טובה לחברי בקהילה העסקית על היוזמה והנכונות להתאגד יחדיו ולפעול למען חבריהם בקהילה העסקית בגדרה ולעו”ד סהר פינטו על קידום המפגש , אני מאחל לחברי היו”רים המשותפים והנהלה הנבחרת הצלחה בתפקידם ואנו נהיה שם בכדי להיות להם לעזר. ”

חבר המועצה הנכנס, עו”ד סהר פינטו אשר יזם את המהלך של הכנסת לשכת המסחר לגדרה, בירך על הקמת הפורום ואיחל הצלחה ליו”ר הנבחרים. “אני מבקש להודות לידידי מר אטרי, נשיא הלשכה, על הנכונות לסייע לעסקים בגדרה. נמשיך ונפעל להבאת גורמים משפיעים וחשובים כגון לשכת המסחר על מנת לקדם את גדרה ואת עסקיה ותושביה.”

יו”ר הפורום הנכנסת רותם דרור: אנו שמחים על הקמת הפורום הכלכלי הראשון בגדרה ורוצים להודות לאיגוד לשכות המסחר, ובראשם נשיא הלשכה, מר דרור אטרי היקר, שהחליט לסייע ולתמוך בקהילה העסקית בגדרה. אנו מאוד מעריכים ושמחים לצאת לדרך משותפת ופורייה יחד.

מטרתו של הפורום הינה לאגד ביחד את כלל העסקים בגדרה, על מנת לייצר כוח משותף שפועל בניתוק מוחלט משיקולים פוליטיים ושם דגש אך ורק על טובת העסקים והתושבים. אנו מקווים לשיתוף פעולה מלא עם ראש המועצה וכלל בעלי התפקידים העוסקים במתן שירותים וסיוע לבעלי העסקים והעצמאיים בגדרה. עבודה משותפת של כולנו תייצר סביבה עסקית פורייה, תועיל לכלל התושבים ותאפשר לילדנו לגדול במקום טוב יותר, מפותח יותר, עם הרבה יותר אפשרויות. הצטרפו אלינו, וביחד נעשה ונצליח. ”

יו”ר הפורום הנכנס שלומי לזימי: אנו מברכים על כניסתו של גוף משמעותי כלשכת המסחר בירושלים אל גדרה, ובטוחים שהסיוע, התמיכה והעזרה תוביל אותנו לעשיה בעלת משמעות לכלל בעלי העסקים והעצמאיים בגדרה.
כפי שהוזכר כאן לא מעט, הקמנו את הפורום הכלכלי על מנת לאפשר לבעלי העסקים והעצמאיים להתאגד, לסייע ולתמוך האחד בשני ולנצל את אפקט הקהילה לצמיחה.
בשנים האחרונות אני יזם בתחום האינטרנט, ואת עולם העסקים הקטנים פגשתי בגדרה לפני כחצי שנה כאשר התחלתי ללוות עסק עצמאי, במתן ייעוץ בתחום המדיה והדיגיטל. גיליתי, שיש כאן קהילת עסקים צמאה לשיתוף, עזרה, כלים עסקיים ובעיקר להתאגדות עסקית. שמח לקחת חלק במפעל כה משמעותי, ומאחל לכלל שותפי לדרך הצלחה רבה.

מוזמנים להצטרף בקליק לקבוצה ולהיות תמיד הראשונים לדעת!

בדוק גם...

הפגנה סוערת נגד התקשורת

עשרות מפגיני ימין, ובינהם גם תושבי גדרה, הפגינו נגד העיתונאים אמנון אברמוביץ׳ ועודד בן עמי …

שינוי גודל גופנים