דף הבית > פוליטיקה > הפגנה סוערת נגד התקשורת

הפגנה סוערת נגד התקשורת

עשרות מפגיני ימין, ובינהם גם תושבי גדרה, הפגינו נגד העיתונאים אמנון אברמוביץ׳ ועודד בן עמי שקראו השבוע ‘קדיש’ על ראש הממשלה בנימין נתניהו

המערכה הפוליטית והמערכה המשפטית על אשמתו או חפותו של ראש הממשלה ממשיכים לרדת אל הרחוב.

אמש, בעקבות התבטאות הפרשן הפוליטי אברמוביץ’ והמגיש עודד בן עמי בערוץ 12, יצאו עשרות פעילי ליכוד, ובינהם גם תושבי גדרה, להפגין בדרישה לפטר את אנשי התקשורת. “הם צריכים ללכת הביתה ועכשיו”.

“בעגלא ובזמן קריב…”

ביום רביעי השבוע, במסגרת התכנית ‘שש עם’ בהגשתו של בן עמי אמר אמנון אברמוביץ’, אשר מחלוקותיו עם ראש הממשלה ידועות מזה זמן רב, “כל מי שמודיע שהוא יתמודד מול נתניהו, או לאחר עידן נתניהו, היה רוצה לראות שעידן נתניהו סוף סוף מגיע אל קיצו”. כאשר בן עמי, מגיש התכנית, הגיב לדבריו ב”‘בעגלא ובזמן קריב’ אתה אומר…”, הוסיף אברמוביץ’ “ואמרו אמן!”, ובן עמי סיים את השידור ב”אמן” משלו.

ראש הממשלה, הנמא בסד לחצים אדיר במערכה הכפולה המנהל במישור הפוליטי והמשפטי, הגיב על האמירות בזעם: “תארו לכם מה היה קורה אם מישהו מהימין היה אומר קדיש על אחד ממנהיגי השמאל. אפילו בושה כבר אין”.

אמירות אלו הציתו מחדש את האש בקרב מחנה תומכי נתניהו אשר יצא להפגנות בפתח תקווה אך לפני שבועות אחדים סביב תחילת השימוע לראש הממשלה. ההפגנות בדרישה לפטר את העיתונאים אמש נערכו בשני מוקדים – מול משרדי קשת בתל אביב ומול אולפני חדשות 12 בנווה אילן.

מתי יוחזר המנדט?

בתוך כך, מתקרבת לקיצה התקופה בה מורשה ראש הממשלה לגבש קואליציה והמנדט עדיין לא הוחזר לנשיא כפי שהעריכו רבים במערכת הפוליטית בתחילת הדרך. עם זאת המתווה שהציג נתניהו לממשלת אחדות נראה שלא מצליח לסגור את הפער בין הצדדים והדרך לבחירות נוספות מתקצרת.

 


בדוק גם...

ניקוי הים הגדול בעולם

שבט שחר לוקח חלק במבצע לניקוי חופי הים למרות המשבר התקציבי בו מצוי שבט שחר, …

שינוי גודל גופנים