דף הבית > חינוך > הסתיימה השביתה
הסתיימה סופית השביתה

הסתיימה השביתה

יום כן, יום לא. הסתדרות המורים הודיעה שמחר ומחרתיים יתקיימו לימודים במתכונת רגילה

סוף לשביתה. הסתדרות המורים הודיעה לפני שעה קלה שהשביתה שחודשה הבוקר מסתיימת ושנת הלימודים שנותרו בה יומיים בדיוק תסתיים כסדרה.

מזכ”לית ההסתדרות: “שמחתי היום לשמוע את שר האוצר ליברמן אומר ברדיו קבל עם ועדה, שהיועצת המשפטית לממשלה לא הציבה כל מגבלה למשא ומתן איתנו. מדובר בשינוי המאפשר לנו לחזור לדיונים ולשבת יחד עם נציגי משרד האוצר ומשרד החינוך עד שנמצא פתרון.”

מענה לא רלוונטי

עוד קודם לכך מיהר ראש המועצה המקומית גדרה לעדכן כי הוא עושה מאמצים לפתור את הסדרת הלימודים בגני הילדים למחר, אחרי שראשי יישובים מהירי תגובה הצליחו להסדיר זאת כבר מהבוקר לאחר היוודע דבר השביתה אתמול בלילה.

הודעת המועצה משעות הבוקר:

” תושבים יקרים

לאור הודעת הסתדרות המורים על השבתת הלימודים מחר בבתי הספר וגני הילדים (לא כולל גני החינוך המיוחד) אנו נפעל במרץ לגיוס צוותים לפתיחת הגנים ביום רביעי בכפוף להימצאות 2 סייעות בכל גן.

אולי בפעם הבאה בה יחדשו הגורמים השונים בהתראה קצרה את ההתכתשות על גבם של ההורים הצעירים ישכילו ברשות המקומית להגיב במענה מהיר מספיק כדי להיות רלוונטים.

גן נעול

זה ממש לא נעים לראות גן נעול. גני הילדים הבוקר בגדרה היו נעולים נוכח השביתה ואיטיות התגובה במועצה המקומית להפעלתם על בסיס תגבור סייעות
זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים