דף הבית > ישיבות מועצה > הסתיים המשבר הכלכלי

הסתיים המשבר הכלכלי

מליאת מועצת גדרה תתכנס השבוע על מנת לאשר את החלטת ראש המועצה לשלם שכר מלא לסגנו, יו”ר סיעת גשר, בנוסף לסגנו יקותיאל תנעמי

אם לשפוט על פי תוצאות הבחירות האחרונות, חבר המועצה שלום אזרד אכן זכה להערכה כנבחר ציבור שעובד למען הציבור במשרה מלאה.

עכבר המושבה באנר

זה שיוצא וזה שנכנס

אישור שכרו של אזרד מגיע במקומו של השכר שקיבל סהר רווח עד לפני 3 חודשים. רווח כיהן כיו”ר מרכז אופק ולמרות שקיבל שכר מיד עם הקמת הקואליציה לא ברור עד כה מה היא התועלת שקיבל הציבור מתפקודו במשרה מלאה של רווח במרכז אופק.

חוזרים לשגרה. כינוס מליאת מועצה ראשון מאז תחילת משבר הקורונה

המצב הכלכלי טוב משחשבנו

נראה שעקב משבר הקורונה נחסך כסף רב בתקציב ההוצאות של המועצה שהוציאה לחל”ת ממושך עובדים ועובדות רבות וביטלה הפקות ענק של יום העצמאות ואת טקסי ימי הזיכרון. נראה שלמועצת גדרה יש יתרת תקציב מספקת לסייע לתושבים ולעסקים הקטנים ואף למנות סגן ראש מועצה נוסף בשכר.

עד כה כיהן אזרד, בדומה לשאר 13 חברי המועצה במליאת המושבה, כחבר מועצה בהתנדבות מלאה. חברי המועצה, למעט ראש המועצה והסגנים בשכר, חברי הקואליציה והאופוזיציה כאחד ממלאים את תפקידם בהתנדבות וללא כל שכר כנגד עבודתם בועדות השונות ובמסגרת מליאת המועצה.

ראש אחד, שני סגנים בשכר. ראש המועצה גמליאל

האם תבוטל הארנונה?

לא ידוע האם ההחלטה להעניק שכר מלא לסגן ראש מועצה נוסף מקפלת בתוכה אפשרות לבשורה בתחום הארנונה.

לאותה מליאה בדיוק, הצפויה להתכנס השבוע ביום רביעי, הגישה סיעת הגדרתים הצעה לבטל את העלאת הארנונה המתוכננת בגובה 1.1% לשנת 2021, העלאה שבהיקף היישוב כולו דומה בהיקף התקבולים שלה להיקף ההוצאה על שכר של סגן ראש מועצה לשנה אחת.

נותר להמתין ולהבין האם יתרת התקציב שאותרה תספק על מנת לחלק לסגן בשכר נוסף וגם לציבור אשר ישמח להסתפק בהעלאת הארנונה החריגה בכל קנה מידה שהוענקה לתושבי גדרה בשנת 2020.

 

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

אירוע פתיחת מרכז עסקים ביבנה

מרכז השירות לקידום עסקים

נפתח מרכז השירות האזורי לקידום רישוי העסקים, לפיתוח והעצמה בתי עסקים מרכז השירות לבעלי עסקים. …

שינוי גודל גופנים