דף הבית > קורונה > הנהלה בבידוד

הנהלה בבידוד

לפחות 3 חברי הנהלת מועצת גדרה בבידוד, כפני ההנהלה – פני המושבה

על רקע הפרסום כי הנגיף חדר אפילו לבית הלבן, אנו מפרסמים היום כי לפחות 3 חברי מועצה נמצאים בבידוד, חלקם נדבקו בנגיף ומוגדרים כחולים מאומתים.

חברת המועצה גילי אפטר אילון פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה הודעה על דבר הדבקות בעלה וכניסתה, יחד עם כל בני ביתה, לבידוד מניעתי בהתאמה.

חבר המועצה אסף דרבה פרסם גם הוא הודעה בדבר הדבקותו אתמול בנגיף

“הסיבה שאני משתף אותכם היא בשביל שלכולם במיוחד לבני הקהילה שתהיה מודעות עצמית ללא פחד

אין לנו מה להסתיר
אין לנו ממה לפחד
אין לנו ממה לחשוש”

בנוסף, כפי שהגיע לידיעת ‘גדרה היום’, שני חברי מועצה נוספים לפחות נמצאים בבידוד וייתכן כי נדבקו בנגיף בעצמם. לא ידוע האם ההדבקה אירעה במשרדי אגף ההנדסה בו התרחשו רצף אירועי חשיפה לחולה מאומת לפני מספר ימים.

3 חברי מועצה כבר השלימו תקופות בידוד

לא ברור אם ראש המועצה, אשר נכנס כבר לבידוד בעצמו בגל הראשון, נכנס גם הוא לבידוד בשל חשיפה למי מחברי ההנהלה. עם זאת, גמליאל ממעט להראות בציבור בשבועות האחרונים.

עוד זכור כי לפני שבועות ספורים השלימו תקופת בידוד גם סגן ראש המועצה עו”ד יקותיאל תנעמי וגם חבר המועצה עו”ד אבי דנקו אשר נכנס לבידוד עם בנו בשל חשיפה בבית הספר.

הרמזור נתקע על אדום

בתוך כך, מדד הרמזור של המושבה הממשיכה להיאבק בנגיף גם אל תוך חג הסוכות, ממשיך לעלות ועומד הבוקר על ציון 8.9, עמוק בתוך האזור האדום של מדד הרמזור.

כמעט 400 מבודדים

היקף המבודדים הכללי בגדרה ממשיך להיות גבוה מאוד ועומד על 379 תושבים המדווחים כמבודדים ברישומי משרד הבריאות. יש להניח שיש תושבים רבים נוספים שגזרו על עצמם בידוד ואינם מדווחים ברישומי המשרד.

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

קירשנר מדבר

הרשות להעלאת מחירי הירקות והפירות

כתבת חדשות 13 חושפת את הכוחות שמאחורי המאבק המשפטי לסגירת משק קירשנר אמש שודרה כתבת …

שינוי גודל גופנים