דף הבית > קורונה > הנדבק – בכיר במועצת גדרה

הנדבק – בכיר במועצת גדרה

הנדבק בנגיף הקורונה ששהה במשרדי מחלקת ההנדסה במועצה – בכיר במועצת גדרה

המגיפה בגדרה משתוללת מזה ימים ארוכים. היישוב הוגדר כיישוב אדום והגבלות מחמירות הושתו על הציבור בניסיון לבלום את התפשטות הנגיף לכל עבר.

אבל, הערב אנו מפרסמים כי למרות שהמועצה מחזיקה מזה מספר ימים מידע קריטי לבלימת שרשראות ההדבקה לפיו בכיר במועצה המקומית שהה במספר מקומות ציבוריים לאורך השבוע שעבר, המידע לא הועבר לציבור התושבים עד לפרסום המידע במאגר המידע של משרד הבריאות ופרסומו כאן ב’גדרה היום’.

הבכיר שנדבק, בחר עד כה שלא לפרסם ברבים את דבר מחלתו, למרות שבא במגע עם תושבים רבים לאורך הימים בהם היה ככל הידוע חולה ולפני שידע על דבר מחלתו.

הצטרפו לקבוצת העדכונים של ‘גדרה היום’ ב WhatsAppלחצו כאן

במגע עם בכירים נוספים

ביום ד’ האחרון אף שהה הבכיר בישיבה ממושכת של הועדה לתכנון ובניה, ועדה בה השתתפו לצידו גם ראש המועצה, חברי מועצה, פקידים בכירים במועצת גדרה ותושבים שהגיעו לשטוח טענות התנגדות לתכניות שונות בהן דנה הועדה.

עד כה לא ברור האם וכמה מהם נדרשו נכנסו לבידוד כתוצאה מאירוע החשיפה.

הצעה להנגשת המידע נפסלה על הסף

על רקע האירוע בולטת עוד יותר ההחלטה של חברי הקואליציה בראשות גמליאל לפסול על הסף ולא לדון אפילו בהצעה שהוגשה על ידי סיעת הגדרתים בדבר הנגשת המידע אודות אירועי החשיפה המתרחשים ביישוב לתושבי המקום על ידי הרשות המקומית

לא ברור עד לאן נגיע עד שתופנם החשיבות של מאמץ קטיעת שרשראות ההדבקה אך נראה שתרבות ה’יהיה בסדר’ מחריפה ומאיצה את התפשטות המגיפה ומקרבת את הסגר הכללי.


בדוק גם...

תאונת גמל

תאונה חריגה הבוקר. שניים נפצעו לאחר שגמל עליו רכבו החל להשתולל בשעה 10:30 לערך הבוקר, …

שינוי גודל גופנים