דף הבית > חינוך > המסעות בוטלו

המסעות בוטלו

על רקע עוצר הטיסות לחו”ל וסכנת חידוש ההתפרצות בייבוא מחודש של הוירוס, הוחלט על ביטול מסעות הקיץ והסתיו המתוכננים לפולין במסגרות השונות

לא רק החופשה המשפחתית. גם את המסעות לפולין, אלו של משרד החינוך וגם מסע תושבי גדרה, ביטלו המארגנים נוכח הגבלות הקורונה וחוסר הודאות הגבוה ליכולת הוצאת טיסות לחו”ל בחודשים הקרובים.

על רקע המשך העלייה בהיקף הנדבקים בנגיף הקורונה במדינת ישראל, משרד החינוך מודיע היום (ב’) כי סבב הסתיו (חודשי אוקטובר-נובמבר) של המסעות לפולין יידחה ולא ייצא אל הפועל.

זיכרון מרחוק. השנה לא יעלו תלמידי ישראל לקברי נרצחי השואה בפולין. צילום ממסע לפולין של בית הספר רמון בשנה שעברה.

יותר מ-17,500 תלמידים לא יסעו לפולין

יותר מ 17,500 תלמידי כיתות י”א ו-י”ב ב-145 משלחות נרשמו לסבב הסתיו בחודשים אוקטובר נובמבר הקרובים במסגרת מסעות משרד החינוך לפולין. כולן נדחו ולא ברור אם יוכלו לצאת לפועל כלל נוכח היכולת המוגבלת להכיל עומס של משלחות בכל נקודת זמן בהמשך השנה.

גם מסע התושבים נדחה לשנה הבאה

גם מסע התושבים, תושבי גדרה והסביבה, השני שתוכנן להיערך הקיץ בוטל על ידי המארגנים נוכח אי הודאות ביכולת להוציא את הטיסה לפועל ונוכח אי הודאות ליכולת של המשתתפים לדבוק בתכנית. “נחדש את התכניות בשנה הבאה” מצהירות המארגנות של המסע, מסע שהראשון בסדרה שלו הושלם בהצלחה אך בשנה שעברה.

גם היוזמה של מועצת גדרה להוציא מסע לפולין בעקבות יוזמת התושבים בשנה שעברה בוטלה, זאת עוד לפני פרוץ משבר הקורונה, מסיבה שטרם פורסמה.

נדחה לשנה הבאה. משתתפי מסע התושבים הראשון. קיץ 2019 בפולין

 

 


בדוק גם...

בשורה לבעלי הרכב החשמלי

עמדות הטענה לרכב חשמלי נפרסו בגדרה במהלך מימוש מהיר במיוחד, מומשו עמדות הטענה לרכב חשמלי …

שינוי גודל גופנים