דף הבית > חינוך > המחוסן
המחוסן הראשון בית הספר רמון

המחוסן

בית הספר התיכון רמון הוא הראשון בגדרה שהגיע לסף 70% מחוסנים בכל הכיתות ויפתח את שנת הלימודים מחר באופן מלא בכיתות

המחוסן הראשון בגדרה. הזום מאחוריהם, שנת לימודים חדשה בכיתות לפניהם. בית הספר התיכון רמון בישר הבוקר לכלל ההורים והתלמידים כי כל הכיתות הגיעו לסף הנדרש של 70% מחוסני קורונה. בהתאם יפתח לפיכך את שנת הלימודים באופן מלא בכיתות ולא באמצעי הלימוד מרחוק.

הבשורה היא במסגרת המדיניות הנוכחית ליישובים המוגדרים אדומים ברשימת משרד החינוך ואינה תלויה בהמשך הירידה בשל ציון רמזור הקורונה של גדרה כפי שנראה בימים האחרונים.

הלחץ מצד המתחסנים הביא להגברת ההתחסנות

הבשורה מתקבלת לאחר שבימים האחרונים ניטש ויכוח בין ההורים למתחסנים לבין הורים שסירבו או התמהמהו לחסן את הילדים סביב הקביעה שכיתות שאין בהם מספיק מחוסנים ייאלצו להישאר ללמוד מהבית.

ההצלחה להגדיל משמעותית את כמות המחסנים היא עדות לכך שמדיניות עידוד ההתחסנות של הממשלה הנוכחית מצליחה. המדיניות מביאה הישגים ונוטעת תקווה שאכן מגמת הבלימה של הגל הרביעי תימשך. במגמה זו צפוי בהמשך ריסון מלא של התחלואה המופשטת ברמה הלאומית והמקומית.

האם יהיו סתי ספר שיצליחו להגיע לרמת ההתחסנות המאפשרת את פתיחת הלימודים באופן מלא? נמשיך לעקוב

המחוסן הראשון בית הספר רמון

ברוכות הבאות, ברוכים הבאים. כל תלמידי בית הספר רמון יזכו לעבור תחת ברכת קבלת הפנים של בית הספר רמון מחר

בתי ספר ללא סגל מחוסן ייסגרו

מנגד ממשיך הבלגן במוקדים אחרים במערכת החינוך. במערכת החינוך של רחובות קיבלו בהפתעה גדולה את החלטת משרד החינוך שלא לםתוח את שנת הלימודים בבית הספר האנטרופוסופי ‘שדמה’ ברחובות אשר בו מרבית הסגל מסרב להתחסן כלל ולפיכך נמנעת פתיחת שנת הלימודים בבית הספר.

במערכת החינוך של רחובות עמלים משעות הבוקר לחפש פתרונות לתלמידים הנדרשים על פי החלטת המשרד לעבור לבתי ספר אחרים בהם סגל הלימודי מחוסן ובהתאם ניתן לפתוח את שערי המוסד לשנת הלימודים כנדרש.

לכו להתחסן!

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

קירשנר מדבר

הרשות להעלאת מחירי הירקות והפירות

כתבת חדשות 13 חושפת את הכוחות שמאחורי המאבק המשפטי לסגירת משק קירשנר אמש שודרה כתבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים