דף הבית > קהילה > נוער > “הכל אני יכול בחופש הגדול…”

“הכל אני יכול בחופש הגדול…”

‘גדרה היום’ מרכז לכם את כל המידע השימושי ליציאה לחופש הגדול

השבוע סיימו מאות תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים בגדרה את שנת הלימודים ויצאו לחופשה ממושכת. בעוד כשבוע יצטרפו אליהם גם תלמידי בתי הספר היסודיים.

כלל בתי הספר התיכוניים השלימו את מסיבות הסיום השנתיות של השכבות הבוגרות אשר סיימו פרק משמעותי בחיים עם הפנים קדימה. בתי הספר התיכוניים, לרבות בית ספר רמון שבו נחנך באחרונה אודיטוריום בית ספרי, ערכו את מסיבות הסיום ביישובי הסביבה בשל העדר אולם בגודל מספק בגדרה. בית הספר רמון ערך את המסיבה בכפר מנחם השכן.

לכבוד החופשה שהחלה רשמית היום, ריכז צוות ‘גדרה היום’ מידע שימושי לילדים ולהורים:

פעילויות תרבות לחופש הגדול

המועצה המקומית מארגנת לנוער במהלך הקיץ מסיבות בריכה, הסעות מאורגנות לאטרקציות בסביבה ופעילויות נוספות תחת הכותרת ‘קיץ חםםםם’. ב 27/8 ייערך מופע סיום הקיץ באודיטוריום רמון במסגרתו יופיע הסטנדאפיסט חן מזרחי. המתעניינים במורשת וכלו גם להשתתף באירועים ובמופעים לכבוד 70 שנה לעליית תימן לגדרה. את כלל הפעילויות בגדרה תוכלו למצוא גם ביומן המושבה.

פעילויות התרבות לנוער במהלך החופש הגדול

פותחים את החופש עם שבוע ההוקרה לחיילים ולמתגייסים

בפתיחת הקיץ ייערך שבוע ההוקרה לחיילים ולמתגייסים במסגרתו ייערכו פסטיבלים ברמה הארצית אשר מגדרה תצא הסעה מאורגנת אליהם וייערך יום כיף בבריכת גדרה לחיילים.

קווי הלילה נערכים לחופש הגדול

שירות קווי הלילה המונהג לאורך השנה בסופי שבוע יתוגבר ויפעל גם בימי חול לאורך החופשה ויספק היסעים נוחים לנוער מגדרה למוקדי הבילוי ברחובות, נס ציונה ותל אביב ובחסרה בשעות הבילוי ובתדירות של כל חצי שעה.

תחנת רכבת חדשה באזור

מי שייבחר להשתמש שבשרותי הרכבת לתחבורה יוכל לבחור בנוסף לשתי תחנות הרכבת ביבנה, לתחנת קריית מלאכי גם בתחנת מזכרת בתיה החדשה שנפתחה לפני שבועות מספר.

עובדים בחופש הגדול?

מי שייבחר להעסיק נערים בחופשה מחויב לתת לכם, הנוער, את תנאי העסקה המחויבים בחוק. חשוב להכיר את זכויותכם.

חופשה נעימה!

 


בדוק גם...

חיסוני קורונה בגדרה

שוב עלייה בתחלואה. קופת חולים כללית תאפשר חיסוני לבני 60 ומעלה בסניף הקופה בגדרה במהלך …

שינוי גודל גופנים