דף הבית > חינוך > הכיוון – הוראה

הכיוון – הוראה

על רקע שוק העבודה המטלטל בעידן הקורונה והביקוש הגובר למורים בשל פיצול הכיתות – תכנית הסבת הוראה של מכללת אחווה עתידה להיפתח בגדרה

תכנית הסבה להוראה עתידה להיפתח בגדרה במסגרת מכללת אחווה שבה מתקיימות תכניות הסבת הוראה דומות בכל שנת לימודים.

על רקע שוק העבודה ששיעורי האבטלה בו מגיעים למספרים שלא נראו כאן מעולה, כולל בקרב אוכלוסיית האקדמאים, ועל רקע הביקוש למורים נוספים במערכת חינוך הנדרשת לפצל את הכיתות לקפסולות שוקלים רבים לעשות את הצעד שלולא הקורונה לא היה על הפרק – הסבה להוראה.

במכללת אחווה מזהים את הפוטנציאל ושוקלים, בהתאם לביקוש, לפתוח שלוחה של ההסבה להוראה בגדרה.

שיתוף הפעולה האמור הוא שיתוף פעולה המשכי לתכנית ללימודי תואר ראשון רב תחומי שנפתחה באחרונה בגדרה, גם היא בשיתוף פעולה עם מכללת אחווה ובהובלה של חברת המועצה טל.

זיהו את ההזדמנות. מכללת אחווה

“תחושת שליחות”

“זהו צעד שלרבים מאיתנו לא פשוט” אומרת לנו רוית דולב, תושבת גדרה ומי שעשתה בעצמה את המהלך של הסבת אקדמאים להוראה לפני מספר שנים “אבל כשאת הולכת בעקבות תחושת שליחות, זה צעד מתבקש.

אין הרבה דברים שמשתווים לסיפוק הגדול בעבודה עם ילדים. לחנך משמעו, לעצב את דמות בוגר מערכת החינוך ובכך להשפיע על עתיד מדינת ישראל- חד וחלק.

מערכת החינוך משוועת למורים איכותיים, יוזמים וטכנופדגוגיים ואני ממליצה לכל אחד ואחת עם זיקה להדרכה/הוראה ואהבה לילדים, לבחון בחיוב את השינוי באמצע החיים ולפנות לכיוון ההוראה.”

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

רביטל יעקבס ויטלזון

מוכרחים להמשיך לקטר

מופע הסטנד-אפ המצליח של רויטל ויטלזון יעקבס יעלה בשבוע הבא על בימת אודיטוריום תיכון רמון …

שינוי גודל גופנים