דף הבית > חינוך > היום בגדרה – אירוע התרמה קהילתי למען ילדים חולי סרטן

היום בגדרה – אירוע התרמה קהילתי למען ילדים חולי סרטן

היום בשעות אחר הצהריים ייערך בבית הספר פינס בגדרה אירוע התרמה קהילתי בשיתוף עם עמותת ‘חיים’ למען רווחתם של ילדים חולי סרטן

האירוע, המובל על ידי הנהגת ההורים בשיתוף עם בית הספר, יכלול אטרקציות שונות לילדים כגון מגוון דוכני הפעלה ויצירה, דוכני מזון והגרלות נושאות פרסים. חלק מהדוכנים נתרמו על ידי בעלי עסקים במושבה וחלקם פרי היצירה של ילדי בית הספר עצמם. אפילו בתי קפה להורים ועמדת בייביסיטר שולבו במתחם.
בית הספר פינס, הותיק מבין בתי הספר במושבה, חוגג בסוף שנת הלימודים הנוכחית את סיום מחזור ה 100. המיזם שיתקיים היום, הנערך למטרה כה ראויה תחת הכותרת ‘כולנו יחד למען מטרה טובה’ בהחלט מכבד והולם את מורשתו של בית הספר הותיק.
את אירוע ההתרמה עורכים בבית הספר בשיתוף עם עמותת ‘חיים’, עמותה הפועלת מזה 35 שנים בשאיפה לעתיד טוב יותר שבו ינצחו כל הילדים את מחלת הסרטן, ובמטרה לשיפור מתמיד באיכות חייהם ובקידום איכות הטיפול הרפואי הניתן לילד המחלים.
תושבי גדרה כולם, ולא רק תלמידי בית הספר ומשפחותהם, מוזמנים לקחת חלק באירוע. את הזמנת יו”ר מועצת התלמידים של בית הספר, רביד מורי, שמעו רבים מהתושבים במסגרת חגיגות יום העצמאות בשבוע שעבר, עת קיבלה את הבמה לצדו של ראש המועצה והזמינה את כל באי החגיגות לקחת חלק באירוע ההתרמה.
האירוע יתקיים היום, יום ראשון 12.5 בין השעות 16:30 ועד 19:00 ברחבת בית הספר ברחוב פוקס.

בדוק גם...

רשימת פרשיות הח”כים לא פוסחת על גדרה

האתר MAKO פרסם אתמול את התחקיר המקיף ביותר על כלל הפרשיות השונות בהן נקשר שמם …

שינוי גודל גופנים