דף הבית > פוליטיקה > “החלטות מבלבלות”

“החלטות מבלבלות”

ראש המועצה בביקורת חריפה על הממשלה המונהגת בראשות מפלגתו. משבר מנהיגותי

מאז פרוץ הגל השני של משבר הקורונה הולכת ומצטברת הביקורת כנגד ממשלת ישראל ותפקודה החסר מאוד במאבק הקורונה. למרות ההבטחות על חלוקת כסף לכל תושב, אזרחים רבים ממשיכים לפקוד את הרחובות ולהפגין כנגד התנהלותה של הממשלה.

גם ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל, נציגה של מפלגת הליכוד בגדרה ויו”ר סניף הליכוד במקום, יצא אתמול כנגד הממשלה וצוטט בynet באומרו:

“הרשויות המקומיות וראשי הרשויות עומדים בחזית מול התושבים, דואגים לביטחונם ולרווחתם. אנחנו הראשונים שאליהם פונים בעת הצורך, בחירום או בשגרה, הראשונים שצריכים לתת מענה, שירות, פתרונות יצירתיים ותשובות. ממשלת ישראל שאמורה לתת מענה לרשויות מתפקדת תוך קבלת החלטות מבלבלות שאינן נותנות מענה חד משמעי ואמיתי למצב במדינה”.

בין השורות ניתן להבין כי גמליאל מתגאה על תפקוד המועצה המקומית הדואגת לרווחתם וביטחונם של התושבים ואף מחזיק במשרדו תעודת הוקרה מחברי המועצה על תפקודו בנושא במהלך הגל הראשון.

האירוע החריג שבו יוצא גמליאל כנגד הממשלה, בה מכהנת בין היתר אחותו כשרה להגנת הסביבה, מעיד אולי יותר מכל על המשבר המנהיגותי המלווה את המשבר הבריאותי והכלכלי התקדימי שבו אנו נמצאים.


בדוק גם...

תאונה קשה בכביש עשרת

בן 30 נפצע קשה כתוצאה מתאונה עצמית בכביש המפותל דוברות איחוד הצלה – מחוז מרכז: …

שינוי גודל גופנים