דף הבית > פוליטיקה > הגדרתים שועטים קדימה

הגדרתים שועטים קדימה

שמואל רוטשס הודיע הבוקר על הצטרפותו לסיעת הגדרתים.

רוטשס (51), תושב גדרה, נשוי ואב לחמישה, בכיר לשעבר במערכת הביטחון ואיש עסקים מצליח.

מוזמנים להצטרף בקליק לקבוצה ולהיות תמיד הראשונים לדעת!

את דרכו הביטחונית החל שמואל במגוון תפקידי שדה ובסיומם יצא ללימודי הנדסת מכונות ומנהל עסקים. עם חזרתו למערכת הביטחון, שימש בין היתר כאחראי על ייצור טנק המרכבה ונגמ”ש הנמר. כמו כן, שירת כראש לשכה וכמהנדס בכיר במשרד הביטחון.

ניסיונו הצבאי העשיר בא לידיי ביטוי גם לאחר שחרורו במבחר תפקידי מפתח בחברות אזרחיות המובילות בתחומם, אחת מהם היא ענקית התעשייה ‘זוקו שילובים’, יבואנית המותג קטרפילר. כמו כן, סיפק שירותי ייעוץ הנדסי לחברות וארגונים בארץ ובחו”ל.

לפני כ -5 שנים עבר עם משפחתו לרילוקיישן באוסטרליה ופתח משרד לייצוג חברות המעוניינות לקיים יחסי מסחר באוסטרליה. המשרד עוסק בייצוג ופיתוח עסקי של חברות בעיקר בתחומי התעשייה, הבנייה והביטחון. המודל החדשני בזמנו הוכח כהצלחה גדולה, ומספק עד היום ייצוג לחברות ענק ישראליות במשק ובתעשייה האוסטרליים. המשרד מספק בין היתר שירותי ייעוץ בתחום הייצור הביטחוני לצבא אוסטרליה דבר אשר סייע לקידום התעסוקה והמשק האוסטרלי.
במהלך שהותו באוסטרליה, פעל רוטשס גם במישור החברתי, והיה שותף להקמת שבט צופים ישראליים והקמת בית כנסת ספרדי לקהילה הישראלית במלבורן.

בשנת 2008, שימש רוטשס כבכיר במטה הבחירות וכראש מטה יום הבחירות של גמליאל, אשר שימש כסגן ובהם ניצחו את ראש המועצה המכהן דאז, ירון בן נון.

כיום, אומר רוטשס למערכת ‘גדרה היום’ “ברור לכל שנדרש שינוי מנהיגותי בגדרה, הגדרתים בראשות סהר פינטו לאחר הבחירות הבאות  יובילו את גדרה תוך שימוש בכלי ניהול מתקדמים, בשקיפות ובתעדוף נכון של התקציבים והפרויקטים“.

 

אצל רוטשס שחזר ארצה אל הבית בגדרה בער עדיין החיידק הפוליטי שחיפש עשייה, והפעם למען הציבור.

לאחר בחינה עמוקה של המפה הפוליטית, המתמודדים הפעילים ומפלגות האווירה הפוזלות לכסא המועצה היה ברור לשמואל רוטשס כי יצטרף לסיעת הגדרתים בראשות עו”ד סהר פינטו. למערכת ‘גדרה היום’ סיפר רוטשס כי “הם רואים עין בעין את עתיד המושבה וחולקים את אותם העקרונות”. עוד הוסיף, כי “מצא קבוצה איכותית, בעלת חזון אשר שותפים לו אנשים ערכיים, אכפתיים עם אש בעיניים”.

האג’נדה אותה רוצה רוטשס להוביל לאחר החלפת השלטון היא בתחום החברתי-כלכלי. שיפור השירות לתושב מתוך תפיסת התושב כמרכז, שיפור תחומי הפנאי, הספורט והתעסוקה והקמת פארק עתיר תעשיות.

הצטרפותו של רוטשס לסיעת הגדרתים, מדגישה את הצורך בניהול מתקדם של היישוב ומציגה נבחרת מאוחדת בעלת רזומה נכבד של עשייה בתחומים שונים. כל יתר הסיעות טרם הציגו את רשימת המועמדים והשאיפות שלהם לעתיד המושבה.

 


בדוק גם...

בודדים, אבל פחות

נוער אינטראקט השתתף במבצע איסוף מזון עבור חיילים בודדים בשיתוף ‘יחד’ למען החייל ‘יחד’ למען …

שינוי גודל גופנים