דף הבית > תשתיות > האם יהיה קאנטרי?

האם יהיה קאנטרי?

המועצה המקומית החליטה על מימון הקמת קאנטרי קלאב מכספי תושבי גדרה

שנים ארוכות מדברים על קאנטרי קלאב בגדרה, מדברים ולא עושים. עד היום לא נמצא היזם שיקים במושבה קאנטרי קלאב ראוי לתושבי המקום הצפויים לחצות במהלך השנה הקרובה את רף ה-30,000 תושבים.

בהעדר מימון חיצוני החליטה המועצה המקומית לפני מספר חודשים, בעיצומו של משבר הקורונה, על השקעת המימון מכספי המועצה, כספי התושבים.

4500 ש”ח מכל בית אב

לא פחות מ 29 מיליון ₪ נצבעו לטובת המיזם בשלב הראשון כאשר מרביתם במסגרת הלוואה שלקחה המועצה מהבנקים וחלקם ממקורות קרנות הרשות שמימומן העיקרי מאגרות הבניה שמשלמים התושבים.

בחישוב מקורב מדובר על השקעה של כ-4500 ₪ שתשולם לאורך השנים הקרובות על ידי כל בית אב בגדרה, גם אם אין בכוונתו להשתמש בשירותי הקאנטרי קלאב בעתיד.

כאן יוקם

הקאנטרי קלאב מתוכנן להקמה במגרש בפינת ציר בן גוריון וציר בגין מול מרכז הקניות ‘המושבה’, מיקום מרכזי מאוד בשגרת החיים של המושבה, מיקום שכבר חווה מספר רב של שלטי ‘כאן יוקם’ שהוצבו בו והוסרו בחלוף זמן לאחר שעוד ועוד תוכניות לא הצליחו לצאת מן ההדמיה אל הפועל.

כאן יוקם. הדמיית “מרכז הספורט גדרה” בכיכר גוזלן

הדמיה כבר יש

אין ספק שמגירת ההדמיות מצטופפת, יחד עם בית רחל שהובטח לחניכה בית התרבות של גדרה ב 2020, שער הכניסה לרחוב הבילויים, מבנה חדש למועצה הדתית גדרה, רשימת המיזמים הממתינים בשלב ההדמיה ארוכה הרבה יותר מאלו שיצאו אל הפועל.

נותר לחכות ולראות

נותר להמתין ולראות האם הפעם הדמיית המיזם תקרום עור וגידים ותושבי גדרה 2030 יוכלו להנות משירותי בריאות וספורט ברמה שבה במרבית יישובי הסביבה קיימת זה מכבר.

נמשיך לעקוב

 

בדוק גם...

פארק נחל עקרון -המלצת טיול

הושלמה הסדרת פארק לאורך נחל עקרון בשטחה של המועצה האזורית ברנר. טיול מומלץ במרחק דקות …

שינוי גודל גופנים