דף הבית > חי מהשטח > גזר דין חמור לנהג שהרג משפחה בתאונה במחלף גדרה

גזר דין חמור לנהג שהרג משפחה בתאונה במחלף גדרה

4 שנות מאסר בפועל לנהג המשאית שהתנגש ומחק משפחה שלמה בתאונה המחרידה שאירעה לפני כשנה וחצי בסמוך למחלף גדרה

בית המשפט לתעבורה גזר השבוע את עונשו של יוסף כהן, שנאשם בגרימת מוות בנהיגה רשלנית של קצין חיל האוויר רודריגו רוסטסקי (34), אשתו סופי (28), ובנם איתי בן חודשיים.

בית המשפט נענה לבקשת הפרקליטות שביקשה בשלב הטיעונים לעונש לגזור עליו 4 שנות מאסר בפועל – וגזר עליו בנוסף פסילה לצמיתות לרכב משא ועוד 18 שנים לרכב רגיל, פיצוי כספי למשפחה בסך 40 אלף שקלים וקנס כספי של 3,000 שקלים.

האם והתינוק נהרגו במקום, איברי האב נתרמו לאחר מותו

כזכור אירעה התאונה לאחר שרכב המשפחה עצר בשולי הדרך, האם והתינוק נהרגו במקום, האב נפטר לאחר מאבק קצר בפציעותיו הקטלניות בבית החולים. משפחתו החליטה על תרומת אבריו של אבי המשפחה שאמור היה להתחיל בתפקיד חדש בחודשים ספורים לאחר התאונה במסגרת טייסת קרב מובילה בחיל האויר.

משפחה נמחקה בגלל סיגריה. זירת התאונה בסמוך למחלף גדרה, יולי 2019

“לקח סיכון במודע”

השופט קבע בהחלטתו: “הנאשם צריך היה ויכול היה להבחין במנוחים, שכן מדובר היה בשעת צהריים ותנאי הראות היו טובים. הנאשם לקח סיכון במודע, כשבחר להרים סיגריה שנפלה לו ברכב”.

מריו, אביו של רודריגו רוסטיסקי ז”ל אמר לאחר גזר הדין: “יום אחד בכלא, 100 שנים בכלא – זה לא יחזיר את הבן שלי, אשתו והנכד. הגעתי לכאן היום כדי לתת כבוד לבן שלי”.

מהומה בבית המשפט, צלם נפצע, האח נעצר

בסמוך למתן גזר הדין אירוע חריג ביותר התרחש בבית משפט שעה שאחיו של הנאשם תקף צלם של עיתון ‘ישראל היום’. הצלם נפצע כאשר המצלמה הועפה בחוזקה אל פניו, האח התוקף עוכב לחקירה.

בדוק גם...

מה יש כאן להסתיר?

מליאת המועצה אישרה ברוב קולות את הצעת ראש המועצה לאסור צילום וידאו בישיבות המליאה סערה …

שינוי גודל גופנים